СМСница• 04 ноября 2025
Як відповісти, якщо запитують про ціну
Я відпочивала, запитує про ціну за добу в готелі, а я не хочу відповідати.
Ця людина (родичка) часто запитує мене то про зарплату, то скільки витратили. Я вже багато разів їй казала, що такі питання не задають і з приводу грошей не питайте більше нічого в мене, навіть мама моя не знає, то чому інші мають знати.
Але вона всеодно.
За день до відпочинку (це вже мама розповіла) ця родичка дзвонила мені. Я знала, що це для того, щоб знову розпитати і не взяла трубку. Потім її коробило і на відпочинку вона мені постійно щось скидала в вайбер, пише передзвони по ділу. Я передзвонила кажу давайте швидше, я зайнята, то в неї не вийшло розпитати. Приїхала - вона дзвонить і все ж з третьої спроби в неї вийшло випитати в мене ціни. А відповідь - тю, всього? Тю, так це шара...
От навіщо мені це, я не змогла відстояти свої кордони((( зла на себе
Але вона всеодно.
ТебеОноНадось• 04 ноября 2025
Сделайте очень удивлённые глаза и скажите, что не помните.
И так каждый раз. Главное, играйте по-настоящему, профессионально, как можно убедительнее, но обязательно с небольшой наигранностью. Ну кто же виноват, что у Вас такая плохая помять на цены.
Репетиторша• 04 ноября 2025
Ответ дляСМСница
В мене так не вийде, всі знають, що я всім завідую і чоловік не їздив зі мною
Жесть. Співчуваю
Репетиторша• 04 ноября 2025
Ответ дляКофе в лобби
Кажіть дуже дорого, що вголос боюсь говорити. І не питайте))
Будуть заздрити. Навпаки треба меншу казати
Анютины ласки• 04 ноября 2025
Ответ дляСМСница
Я забороняла мамі казати, не діє
Вы себе запретите, в первую очередь. Сами же мамке и рассказываете
Репетиторша• 04 ноября 2025
Ответ дляСМСница
А вона одразу так: ну а скільки? Я знову щось відповідаю. Вона : ну хоч приблизно, скільки?
В нас теж така є. Бісить. Я часто кажу забула вроде так.
Репетиторша• 04 ноября 2025
Ответ дляMilkis
Так, це про ваші кордони. Нікому не розповідайте про фінансові питання.
Можна прямо сказати ’Я не обговорюю фінанси’.
Вони не бояться і не соромляться задавати вам незручні питання,а ви думаєте як відповісти. Ви не повинні про таке думати.
Згодна. Але ж краще бреханути, а то будуть колупатися
Репетиторша• 04 ноября 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
А в чому проблема сказати? Я це сприймаю як обмін інформацією. Можливо людина також планує відпустку і скористається тим самим отелем
Ні є люди які тупо рахують чужі кошти
Репетиторша• 04 ноября 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Тоді проблема не в родичці, а в мамі. Забороніть мамі озвучувати чужим людям суми ваших статків і ціну відпусток.
Там не вийде...там такі відносини
Воленс-неволенс• 04 ноября 2025
Ответ дляРепетиторша
Ні є люди які тупо рахують чужі кошти
Да кому воно потрібно ваші гроші рахувати? У всіх своїх проблем вище голови.
Репетиторша• 04 ноября 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Не робіть з мухи слона. Ну спитала. Ну помріяла вона що поїде як ви, порахувала чи вистачить їй грошей. Вас що жаба душить поділитись інформацією? Чи ви погрязли в теорії заговорів і всі хотять вам зла?
Мене так. Починаються балачки мене вони дратують
Репетиторша• 04 ноября 2025
Ответ дляАнютины ласки
Ппц я багато тільки я знаю.
Репетиторша• 04 ноября 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Ні...не так. Є люди які рахують. В мене так від однієї знайомої проблеми почалися. То машину вдарила то ще щось. Вірю я в заздрість.
Краще брехати зручно
Ответ дляРепетиторша
А для чого брехати?! Краще відстоювати свої кордони і в першу чергу з родичами. Бо вони думають раз ми однієї крові, то можна на голову залізти. Або головний аргумент ’ну я ж твоя мама’ Це не ок. Ви окрема особистість і має право на всій простір, таємниці, справи, які більше нікого не стосуються. У всьому є межа, в т.ч. в доступі до особистої інформації. І цю межу встановлюєте ВИ для ВСІХ (родичі, друзі, батьки, діти, колеги тощо).
Сокодавка ще та• 04 ноября 2025
Ответ дляСМСница
Я забороняла мамі казати, не діє
А мамі нащо казали? Що знає один, то знає все село і родичи.
Научительница• 04 ноября 2025
Ответ дляСМСница
Не спілкуюсь взагалі, але вона типу з гарними намірами до мене. Але випитати один раз на рік подзвонить. Все їй мама розповідає. А потім та своїй дочці, дочка подругам, а в нас є спільні знайомі
Максимально брешіть ,фантазуйте, нехай обзавидуються.
Бабуся мороз• 04 ноября 2025
Ну так вона знає, що у Вас все можна випитати, не одразу, так з третьої спроби. Якби не відповідали, то і запитань би не було.
Забризкана водою• 04 ноября 2025
Была у меня одна подруга,вечно спрашивала сколько что стоит- я ей отвечала -, на сайте всё в открытом доступе,или читай,,
Бабуся мороз• 04 ноября 2025
Ответ дляСМСница
Ніхрена собі. А навіщо всі знають такі подробиці про Вас і Вашу сім’ю?
Репетиторша• 04 ноября 2025
Ответ дляБабуся мороз
Є такі родичі
Репетиторша• 04 ноября 2025
Ответ дляMilkis
Є токсичні родичі або балакати брехати або чесно казати або не спілкуватися взагалі.
Я вибираю брехати
Репетиторша• 04 ноября 2025
Ответ дляMilkis
Це треба вміти встановлювати