Кофе в лобби• вчера в 22:58
Не подобається як я виглядала у відпустці. Що змінити?
Дивлюсь фото з відпустки. Дуже не подобається як я виглядала. Що не так? Не хочу цього літа повторити помилки
Шалена красуня• вчера в 23:00
Ну это платье несуразное почти любую испортит. Длина, фасон. Чёрная и обувь с сумкой туда вообще мимо
БезПаспортаНеПродаю• вчера в 23:01
Платье жуть(
Самое простое футболка и шорты бермуды, да просто избито но не такой ужас
Мейк-ап форева• вчера в 23:02
Нужны денежные вливания: спорт, питание, одежда, обувь, сумка и босоножки грубоватые как по мне, и не сочетаются с платьем, а оно как ночнушка, такое.., у вас отсутствует вкус, автор, извините конечно
Кофе в лобби
• вчера в 23:06
Ответ дляОхиИВздохи
Автор, а есть еще фото у вас из этого же отпуска?
Нема, чоловік фоткає жахливо
ОхиИВздохи• вчера в 23:06
Ответ дляКофе в лобби
Нема, чоловік фоткає жахливо
Я почему-то даже не сомневалась в таком ответе🤣🤣🤣
Кофе в лобби
• вчера в 23:08
Добре, підкажіть де брати сукні, які на мене підійдуть та як підібрати взяття та сумку
Помаранчова душа• вчера в 23:09
Ответ дляКофе в лобби
Де взяти зразки як одягтися влітку?
Покажіть на картинках з інтернету що вам подобається. Ми скажемо норм чи ні .
Вам трошки б модою почати цікавитися - точніше не модою а стилем. Просто почати . Вдруг сподобається
Амелі на мілені• вчера в 23:11
Ответ дляКофе в лобби
Взуття і сумку світлі.
Сукню треба іншого фасону. І не у дрібну квіточку. Якщо не знаєте, який краще прінт, міряйте однотонні.
Рюшики ці додають 15-20 кг майже до будь-якої фігури.
Кофе в лобби
• вчера в 23:12
Ответ дляПомаранчова душа
В інтернеті всі моделі худі, я не впевнена що на мені буде виглядати так само гарно. Де знайти звичайних моделей?
Помаранчова душа• вчера в 23:12
Ответ дляКофе в лобби
В інтернеті різні фігури і різні фото є. Нашо ви придумуєте ?
Амелі на мілені• вчера в 23:13
Ответ дляКофе в лобби
Купувати треба з приміркою.
Онлайн реально купити не на кожну фігуру.
Помаранчова душа• вчера в 23:14
Скільки вам років? Який рід діяльності у вас? Це також впливає на те що ви носите
Бабця в мештах• вчера в 23:14
Ответ дляКофе в лобби
Нема, чоловік фоткає жахливо
Він сфоткав те, що є: ви, ваша постава, одяг, фігура )
Кофе в лобби
• вчера в 23:16
Ответ дляПомаранчова душа
От спробуйте знайти жінку в сукні моєї комплекції і побачите що нема
Сусідка зверху• вчера в 23:23
Обувь и сумку сменить на бежевые или белые.
И без врезающихся в стопы ремешков
Аноним_Русалка• вчера в 23:23
Ответ дляAllemagne
Продайте мне ваши грибы.
Там, наверняка, не грибы, а сушёные кролячьи кавелыки, предварительно обработанные остатками еды с плесенью.
Душа компанії• вчера в 23:24
Плаття класне якщо його обіграти правильно) Кеди і світлу сумочку. Босоніжки бабські, сумка не доречна