Заела_пластинка• 05 ноября в 19:56
Ням ням ням
Ням, ням. Хоть и дорого
Тільки не про гроші• 05 ноября в 19:58
Ви фісташки в цьому кульочку вже мінімум третій раз постите.
Це була найзначніша подія в вашому житті?
Котогосподиня• 05 ноября в 20:03
Ответ дляТракторні війська
А по чем они? Уже не помню когда покупала.
По 600-700 за кг
Суцільна зрада• 05 ноября в 20:05
Ответ дляКотогосподиня
По 600-700 за кг
Я в Costco беру пакет 1,5 кг, вроде, в гривнах примерно 1000 получается
Суцільна зрада• 05 ноября в 20:08
Ответ дляКотогосподиня
Кг м´яса втричі дешевше
А вы фисташек в одно лицо можете умять столько же, сколько и мяса?
Лагшмивара• 05 ноября в 20:12
Ответ дляСуцільна зрада
Ну так по чому??? З математикою туго?
Суцільна зрада• 05 ноября в 20:13
Ответ дляЛагшмивара
Ну так по чому??? З математикою туго?
Так не помню точно вес и цену! Вам надо, считайте примерно. Мне - не дорого.
Лагшмивара• 05 ноября в 20:13
Ответ дляСуцільна зрада
1000 не можете поділити на 1,5 кг????
Оченьценная• 05 ноября в 20:14
Ответ дляКотогосподиня
По 600-700 за кг
Вже по 900 за кг.
Але автор ще не тримала в руках відбірну макадамію
ПуГоФФка• 05 ноября в 20:16
Ответ дляТільки не про гроші
Це ж очевидно. Хіба нормальна доросла людина буде писати «ням ням ням» 🤦♀️
Чемна панночка• 05 ноября в 20:16
Я пекан дуже люблю, він ще дорожче. Фісташки дорого, майже не купуємо
Оченьценная• 05 ноября в 20:18
До речі, хто ходить в Пузату хату.
Фісташковий торт їхній, як вам на смак?
Оченьценная• 05 ноября в 20:19
Ответ дляLike-995b
Перші страви? Зашла почитать про борщ как минимум
У автора все по цьому рецепту: беремо чисту кастрюлю...
А автор дістає кульок...
ПуГоФФка• 05 ноября в 20:21
Ответ дляСуцільна зрада
Фисташки -дорого???
Насправді недешево.
450 грн і там тих 500 грамів разом із скорлупою, тобто чистих фісташок не так вже і багато. Якщо, на приклад, під пиво на двох, то це на 1 раз. Ви багато знаєте людей, хто бере снек до пива на 450 грн?
ПуГоФФка• 05 ноября в 20:21
Ответ дляКотогосподиня
По 600-700 за кг
Дорожче, майже 1000 грн за кг
Оченьценная• 05 ноября в 20:23
Ответ дляПуГоФФка
Насправді недешево.
Автор матрьошка з боліт, кедр і макадамію вона не купить, тому юзає сюди цей пакет фісташок і кацапський шоколад.
Суцільна зрада• 05 ноября в 20:28
Ответ дляПуГоФФка
Насправді недешево.
Да я не спрашиваю, кто что и почем к пиву покупает.
ПуГоФФка• 05 ноября в 20:29
Ответ дляОченьценная
Знаєте, раніше в радянські часи, та й навіть ще в 90-і батьки та бабуся привозили цукерки з мацкви, переважно шоколадні і вони здавалися смачними. Подарунки на новорічних виставах були гарні по наповненню у порівнянні з нашими. А незадовго до повномасштабної мене пригостили батончиком РотФронт і який же він огидний був, хоча в дитинстві я саме його обожнювала і першим зʼїдала з тих новорічних подарункових наборів.
Оце гімно кацапське я маю на увазі