Техпаспорт на медузу• 05 ноября в 20:44

Медпредставники справді гарно заробляють?

Краще ніж в аптеці має першостільник?
Чорт і Шо• 05 ноября в 20:46
А директори медзакладів ще більше.
40каградусная• 05 ноября в 20:48
Так, більше. І умови кращі.
Найщасливіша• 05 ноября в 20:49
На ворке поищите
Пищалка• 05 ноября в 20:49
Так. І вчитися їм треба довго і гарно також
40каградусная• 05 ноября в 20:54
Ответ дляПищалка
Ви помиляєтесь. Освіта однакова.
Нічого вдягти• 05 ноября в 20:54
Так, а в лабах ще краще, особливо якщо це сестри ермака мережа
ніколи такого не було• 05 ноября в 20:54
Ответ дляПищалка
Медсестрам?
ніколи такого не було• 05 ноября в 20:55
У мене знайома медпоедставник з економічною освітою. Як так? Так можна було?
На границе• 05 ноября в 21:26
Естественно что лучше , для меня вообще святые люди кто работает в нашей стране в аптеке с нашими неадекватными людьми .
автор Техпаспорт на медузу • 06 ноября в 13:18
Ответ дляніколи такого не було
Так само як і фармацевти в аптеці, які були баристами, продавцями без освіти
Упругая попка• 06 ноября в 14:47
Ответ для40каградусная
Так, більше. І умови кращі.
чем условия лучше? в аптеке стоите в тепле, отпускаете медикаменты, а представитель рысачит по врачам, кланяется, не каждый это может. а врачи сейчас только и смотрят, что им принесли, а всем пректически фирмам урезали представительские, ручкой и блокнотиком ты врача сейчас не удивишь. в больших аптеках зарплата не намного ниже представителя. это лет 10 представители хорошо себя чувствовали, сейчас им очень условия урезают, еще и GPS трекер следит, где Вы.
Упругая попка• 06 ноября в 14:49
Ответ дляТехпаспорт на медузу
ну Вы уже не преувеличивайте: представитель без мед.образования может быть только в шарашкиной конторе, все крупные фирмы, особенно иностранные требуют наличие мед.образования. крупные фарм.сети тоже без мед.образования Вас не возьмут))
40каградусная• 06 ноября в 17:33
Ответ дляУпругая попка
В різних компаніях по-різному. У великих європейських зарплати гарні, медична страховка, користування авто, оплачений мобільний + додатково бонуси. Маленькі генетичні компанії дають трохи менше зарплати і не завжди повна медична страховка, але дають представницькі гроші і за рахунок цього можна перевиконувати плани і знову таки мати гарні бонуси. В мене є знайома, вона працювала в аптеці, звільнилась саме через те, що увесь день на ногах. Пішла МП, задоволена
автор Техпаспорт на медузу • 08 ноября в 12:53
Ответ дляУпругая попка
Беруть, знаю особисто одну людину яка так працює))