Брюльтик• вчера в 22:13

Мені 25. Яку карʼєрну дорогу обрати? Залишатись чи йти далі?

Працюю в нинішній компанії 3 роки на посаді офіс менеджера з початку заснування компанії. Відкривала нові обʼєкти, вела первичку, досвід масштабний.
Отримую 30 тисяч. Місяць тому почула від керівника новину, що мене звільнять за ініціативи одного із директорів. Причин не озвучили, поставили перед фактом. Всі були шоковані, я в тому числі, але пережила. Дали місяць на пошук роботи.
Отримала пропозицію джуніор ейчара із зарплатою 40 тисяч.
І тут раптово я чую, що керівник передумав і я маю всі шанси залишитись.
Раніше мала амбіції через 5-10 років стати адміністративним директором. Але на нинішній роботі розвитку немає, навіть якщо залишатись. Але буде більший досвід, і буде можливість претендувати на вищу посаду.
А якщо піти на ейчара, це зовсім інший напрямок. Але там також перспективи хороші.
Мучаюсь тиждень. Що ви порадите?
Мрію про пончик• вчера в 22:15
Какие то у вас должности мужские!!

Пустощі-веселощі• вчера в 22:16
Куди легше добиратися?
З тим директором, який вас звільнив, як часто співпрацюєте?
Пустощі-веселощі• вчера в 22:16
Ответ дляМрію про пончик
Какие то у вас должности мужские!!
Навпаки.
Каяспер• вчера в 22:17
Не возвращаться
Как нефиг делать• вчера в 22:17
Я к бывшим не возвращаюсь вне зависимости я ушла или меня ушли
автор Брюльтик • вчера в 22:18
Ответ дляПустощі-веселощі
Куди легше добиратися?
Постійно. Але після того як я дізналась про звільнення він припинив зʼявлятись у нашому відділі , ходити на зустрічі і в принципі відійшов від справ з нами. В чому причина не знаю
іронічна антитеза• вчера в 22:19
Вам только 25
Пробуйте новое
Чупокабра• вчера в 22:19
я бы не оставалась в такой фирме, где такие руководители - очень плохой знак как они себя ведут
Герцогиня• вчера в 22:20
Уходить, конечно же. Вы на этой работе продержитесь до очередной инициативы вас уволить.

побольшомусекретику• вчера в 22:25
А завтра він знову передумає. Йти, тим більше новий напрямок і зп краща.
МЧСница• вчера в 22:31
Офис - менеджер- это дорога в никуда. Административный директор (читай - главный завхоз) - такая себе перспектива
Если есть возможность получить нормальную профессию, при этом ещё иметь зарплату больше - грех не воспользоваться.
Бамбарбия! Кергуду.• вчера в 22:31
Вибір очевидний- йти на нове місце з кращою зп і адекватним керівництвом.
Прилипало• вчера в 22:32
Не повертатися звісно. Післязавтра вас знову за велінням лівої пʼяточки директора звільнять і що далі? Все життя на гойдалках?
Найщасливіша• вчера в 22:35
Ответ дляКак нефиг делать
Я встала и сказала: Больше и дня не хочу у вас находиться. Хоть и было трудно, но назад не попросилась.
Заела_пластинка• вчера в 22:37
Идти на ейчара
LediBlac• вчера в 22:59
С таким отношением да с такой новрй перспективой....беги Лола!
Гле нарантия что через месяц какому-то диру опять не взбрендится. Может они узнали что вы их удачно меняете, вот и сбивают вас из зависти. Бегите не оглядываясь
автор Брюльтик • вчера в 23:16
Ответ дляLediBlac
Саме так. Бачили що я ходжу по співбесідам
Миссис Буркул• сегодня в 00:43
Ответ дляМЧСница
Это отличная дорога , добавьте 19-20 процентов от снабжения офиса и куча бонусов
Timber30• сегодня в 09:46
Ответ дляГерцогиня
В точку сказали) Я тоже неделю мучилась - вернуться или нет....Слава Богу хватило ума не возвращаться, потому на сегодня имею свою любимую и комфортную должность.