Дон Пэдро• 06 ноября в 06:29
Хто возив дітей в Солотвино
Для того ,щоб покращити імунітет, які часто хворіють. Вам допомогло? На скільки їздили, якого віку дитина?
На циголках• 06 ноября в 07:06
Два раза возила, помогает. Особенно при кожных заболеваниях. У кого бронхиты и астмы тому нужно не менее 10 дней там быть, ходить в соляные комнаты дополнительно. Не раз слышала, что астматикам помогает на год.
Сирожено_пирожено• 06 ноября в 07:25
Возила дитину 5 років, яка дуже часто хворіла бронхітами і трахеїтами- не допомогло,навпаки в басейні з солоною водою пожгла собі слизову носа.Мені допомогло повністю вилікувати нейродерміт на шкірі .