Лялькодзьоб• 08 ноября в 12:09

Кишечная инфекция в отеле в Египте

Сталкивались ли вы лично? Или, может, у деток была? Чем лечились? Что посоветуете взять из лекарств для подстраховки из дома?
Бегущаяпо• 08 ноября в 12:14
Конечно сталкивались, особенно в Египте. Несмотря на отличные отели, только пару раз обошлись без происшествий. Берите Регидрон, от температуры, от поноса, и от рворты
Ну ниче се• 08 ноября в 12:15
Все там лечатся, их лекарствами, и еще и в Украину покупают
Звожу з розуму• 08 ноября в 12:17
Сестра так зїздила ще роки три тому, сказала що більше в єгипет ні ногою. Беріть все те що є в аптеці вдома і чим лікуєтесь. Окрім отруєння ще часто в зимовий період хворіють від зміни клімату, тому беріть про всяк випадок колдрекси і тому подібне. В аптеках там є багато ліків, але то потрібно ходити купувати, знати їх назви.
сама себе прекрасная• 08 ноября в 12:19
Самі прості беру лоперамід
Метаклопрамін
Смекта
ентерол добре при діареї
Ну і ніфкраксазид
Проти темп
У мене 3 дітей якщо що
очки_ннадо• 08 ноября в 12:19
Ох блин а я думала может в Египет съездить зимой…
Теперь не хочется
ЖующаЯКонфету• 08 ноября в 12:20
Сижу на толчке два дня.. так и спасаюсь.. ну и активированный уголь всегда выручает
сама себе прекрасная• 08 ноября в 12:21
Ответ дляочки_ннадо
Теперь не хочется
Ну ми були в вересні треба дійсно дивитися що якість їжі але і адаптацію шлунку до інших продуктів ніхто не відміняв (було у мене таке)
А так ок
Тектологиня 80lv• 08 ноября в 12:24
Ентерол профилактически одна капсула в день и никогда проблем не было. Пару раз в год в Египте уже много лет. Ну и по еде выборочно, но это везде правила безопасности, в любых отелях, не брать салаты готовые, если подозреваете переготовку из прежних блюд например риса, смотреть на прожарку и тд
Плюс всегда с собой дезинфекция для рук
жар-птица Нюра• 08 ноября в 12:28
Я не могла пити їх воду з пляшок, у мене й меншої дитини був розлад, у чоловіка в старшої - все ок. Почала кипʼятити воду, все нормалізувалося.
А так із ліків - ентерол, смекта, ніфуроксазід, якщо все дуже погано.
Чупокабра• 08 ноября в 12:28
5 раз были, ни одного разу ничем не болели.
So_so• 08 ноября в 12:29
Я сама никогда, а муж каждый раз. Он любит брать колу на пляже и вообще разливные напитки в многоразовых стаканах, а я только воду в бутылках.
Везу Атоксил в стиках и нифуроксазид.
очки_ннадо• 08 ноября в 12:39
А куда же тогда можно поехать чтобы без таких серьезных рисков по кишечным инфекциям?
Мы когда-то были на Кипре- вообще отлично было
рукиЖимолости• 08 ноября в 12:42
Одна я не розумію, для чого туди їхати , знаючи , що ризик ригання великий ?
Фрау Донна Роза• 08 ноября в 12:44
Нифуроксазид, энтерол
Бабуся Бетман• 08 ноября в 12:45
Ответ дляочки_ннадо
Теперь не хочется
Раз 10 была,все было ок
Пишу з калідору• 08 ноября в 14:50
Ответ дляБабуся Бетман
Раз 10 была,все было ок
Аналогічно.
Останній раз ось тільки повернулись нещодавно, всі здорові, тьху тьху.
Чекаю завтра• 08 ноября в 17:37
Ни разу. А в турции раз цепанул ребенок
Бавовнятко• 08 ноября в 22:17
Ответ длярукиЖимолости
Та більше не ригання, а іншого
Остання наша поїздка: один і той самий готель, один той самий кораловий риф. А кожен день приносив нові враження - інші риби з´являлися, на різних глибинах, черепаха раз була Згадаю, знов хочеться в Єгипет, стільки радощей приносить цей відпочинок, що срання забувається Тим паче, що ентерол і ніфуроксазід рятують ситуацію
Бавовнятко• 08 ноября в 22:20
Ответ дляНу ниче се
Аналога ентерола я там не знайшла, чи є? А ніфуроксазид без проблем, у найближчій аптеці
дама_из_декрета• 09 ноября в 20:30
Часто такое слышала. Мои знакомые, снимали самый дорогой отель, они люди очень обеспеченные и траванулись всей семьей. Из-за этого я не хочу лететь в Египет
Туфли в чешуе• 10 ноября в 14:23
Багато хто не знає, що не можна чистити зуби водою з під крану. Треба тільки бутильованою. Також не брати напої з льодом, бо не завжди льод з питної води, дехто фігачить з технічної. За басейни годі говорити, в теплу погоду там інфекції повно.
Якщо шо, то ніфуроксазід там копійки коштує, Антінал називається, та й інші ліки набагато краще допомагають.