Пушап Мі мі• 06 ноября в 16:09

Ландшафтний дизайн і благоустрій у Києві: найкращі компанії та тенденції 2026 року

Сучасний ландшафтний дизайн у Києві — це не просто декоративне озеленення. Це усвідомлене формування простору, де технології, екологія та естетика поєднуються в єдину гармонійну систему. Благоустроєна ділянка підвищує комфорт життя, енергетику простору та ринкову вартість нерухомості. Саме тому вибір професійної компанії з ландшафтного дизайну — стратегічна інвестиція.

Детальні профілі лідерів ландшафтного дизайну Києва

🥇 Asteris Trade

💼 Спеціалізація
Студія ландшафтного дизайну ТОВ "Астеріс Трейд" — експерт у сфері інтенсивного та екстенсивного озеленення, садів на дахах і вертикального озеленення. Компанія створює екосистеми, де кожен елемент — від дренажу до декоративних рослин — працює злагоджено.

🌿 Ключові послуги

  • проєктування та 3D-візуалізація ландшафту;
  • озеленення дахів і терас (система Green Roof);
  • створення водних об’єктів: струмки, дощові сади, фонтани;
  • вертикальне озеленення фасадів і інтер’єрів;
  • благоустрій території під ключ;
  • сервісне обслуговування та догляд за зеленими зонами.

🏗 Проєкти та клієнти Asteris Trade реалізувала знакові для Києва об’єкти — ЖК «Respublika», ЖК «Comfort Town», приватні садиби та бізнес-центри. Кожен проєкт поєднує архітектурну виразність, інженерну точність і екологічну стійкість.

📞 Контакти
Киев, ул. Мечникова 3, оф. 603

Телефон: +38 (044) 232-31-12, +38 (067) 232-31-12 Email: assistant@asteristrade.com Соцмережі: Facebook, LinkedIn, Instagram, YouTube

🌱 Asteris Trade — ландшафт майбутнього вже сьогодні.

🥈 TOPIAR

💼 Спеціалізація TOPIAR — компанія преміум-класу, що спеціалізується на створенні унікальних концептуальних садів для приватних резиденцій і комерційних об’єктів. Працює у форматі рішень під ключ.

🌿 Ключові послуги

  • ландшафтне проєктування та 3D-візуалізація;
  • будівництво басейнів, водойм, підпірних стінок;
  • озеленення дахів, фітосцени та композиції зі стабілізованого моху;
  • мощення доріжок і майданчиків;
  • сервісне обслуговування готових об’єктів.

🏗 Проєкти та клієнти TOPIAR реалізувала понад 500 проєктів, серед яких благоустрій приватних резиденцій, житлових комплексів і бізнес-територій.

📞 Контакти Телефон: +38 (067) 180 30 80, +38 (067) 233 76 17 Email: info@topiar.ua Адреса: м. Київ, вул. Новоконстантинівська, 2А Соцмережі: Instagram, Facebook

🌿 TOPIAR — там, де дизайн перетворюється на архітектуру природи.

🥉 Garden Park

💼 Спеціалізація Garden Park — студія ландшафтного дизайну, що спеціалізується на 3D і VR-візуалізації проєктів. Клієнти можуть «прогулятися» майбутнім садом ще до початку робіт.

🌿 Ключові послуги

  • проєктування та реалізація під ключ;
  • 3D Lumion і VR-презентації;
  • дренаж, укріплення схилів, автополив і освітлення;
  • створення водойм і рулонних газонів;
  • сезонний догляд за територією.

🏗 Проєкти та клієнти Garden Park реалізувала десятки об’єктів для приватних резиденцій і ЖК «Комфорт Таун». У портфоліо — приклади «до і після» та відеоекскурсії.

📞 Контакти Телефон: +38 (097) 207 57 07, +38 (097) 682 55 75 Соцмережі: Facebook, YouTube, Instagram

🌸 Garden Park — створюємо простір, у якому приємно жити.

🏡 Green Garth

💼 Спеціалізація Green Garth — велика компанія, що виконує комплексні проєкти благоустрою для житлових комплексів, бізнес-зон і муніципальних об’єктів.

🌿 Ключові послуги

  • озеленення великих територій;
  • системи автополиву та освітлення;
  • обслуговування і постачання рулонного газону.

🏗 Проєкти та клієнти Green Garth працювала над ЖК «Рибальський», ЖК «Svitlo Park», ЖК «Євромісто», заводом «Арсенал». У штаті — понад 120 фахівців і 100 000 висаджених рослин.

📞 Контакти Телефон: +38 (067) 886 76 88, +38 (066) 313 00 93 Email: greengarth@gmail.com Адреса: Київська обл., с. Гатне, вул. Інститутська, 2 Соцмережі: Facebook, Instagram, Telegram, Viber

🌿 Green Garth — масштабне озеленення без компромісів.

🌳 Raysad (Райсад)

💼 Спеціалізація Райсад — компанія повного циклу, що пропонує ландшафтне проєктування та реалізацію під ключ. Працює за принципом: один підрядник — один договір.

🌿 Ключові послуги

  • дизайн-проєкт ділянки;
  • благоустрій і висадка рослин;
  • автоматичний полив і освітлення;
  • професійний догляд за садом.

🏗 Проєкти та клієнти Райсад працює переважно з приватними клієнтами, має понад 20 років досвіду у сфері ландшафтного проєктування та озеленення котеджних ділянок.

📞 Контакти Телефон: +38 (097) 692 62 56, +38 (067) 234 73 46 Email: iraysad.com.ua@gmail.com Адреса: с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 2Б Соцмережі: Instagram, Telegram

🌼 Raysad — ваш сад у надійних руках.

💧 Green Crona (Грін-Крона)

💼 Спеціалізація Грін-Крона — інженерно-ландшафтна компанія, що спеціалізується на дренажних системах, водовідведенні та автополиві. Поєднує дизайн і технічні рішення для стабільного благоустрою.

🌿 Ключові послуги

  • аналіз ґрунту, планування та дренаж;
  • проєктування і монтаж систем автополиву;
  • створення водойм і зимових садів;
  • укладання газону та посадка крупномірів;
  • вертикальне озеленення.

🏗 Проєкти та клієнти Понад 1200 реалізованих об’єктів у Києві та області, серед них — приватні маєтки та комерційні ділянки.

📞 Контакти Телефон: +38 (067) 502 66 82, +38 (095) 502 66 82 Email: drenage.sys@gmail.com Адреса: м. Київ, вул. Академіка Заболотного, 15А

💧 Грін-Крона — інженерія та природа в гармонії.

🌺 VIVE Group

💼 Спеціалізація VIVE Group — команда фахівців із комплексного благоустрою територій, де природа й архітектура гармонійно взаємодіють.

🌿 Ключові послуги

  • планування та розробка інженерних рішень;
  • будівництво малих архітектурних форм (МАФ);
  • створення водойм, клумб, альпінаріїв;
  • рулонні газони та озеленення терас;
  • сервісне обслуговування.

🏗 Проєкти та клієнти Понад 100 реалізованих об’єктів у Києві та області. Кожен проєкт супроводжується персональним менеджером і післяпроєктним сервісом.

📞 Контакти Телефон: +38 (098) 552 49 86

🌷 VIVE Group — гармонія форми та природи.

ТОП-7 компаній з ландшафтного дизайну у Києві та області

№ Компанія Спеціалізація Унікальні особливості
1 Asteris Trade
Інновації, сади на дахах, екодизайн
Зелений дах, вертикальне озеленення, водні об’єкти ЖК «Respublika», «Comfort Town»
2 TOPIAR
Преміум-сегмент
Топіарне мистецтво, фітосцени, концептуальні сади ЖК, приватні будинки, 500+ проєктів
3 Garden Park
Приватні резиденції
3D Lumion і VR-візуалізація, автополив, дренаж ЖК «Комфорт Таун»
4 Green Garth
ЖК і комерція
Озеленення великих територій, інженерія ЖК «Рибальський», «Svitlo Park»
5 Raysad
Ділянки під ключ
Один підрядник — один договір, сервіс Приватні ділянки, 20+ років досвіду
6 Green Crona
Інженерний благоустрій
Дренаж, укріплення схилів, спецтехніка Київ, вул. Заболотного, 15А
7 VIVE Group
Комплексний благоустрій
МАФи, газони, водойми, контроль якості Приватні та комерційні об’єкти

🔍 Як обрати підрядника з ландшафтного дизайну

  • 📁 Портфоліо: перегляньте реальні приклади проєктів;
  • 🧠 Команда: у штаті мають бути архітектори, інженери, дендрологи;
  • 💧 Інженерія: дренаж, автополив, освітлення;
  • 🤝 Комунікація: прозора смета, етапи, звітність;
  • 🌳 Сервіс: післяпроєктне обслуговування.

💡 Найкраще рішення — обрати компанію повного циклу, таку як Asteris Trade, а не координувати кілька різних підрядників.

🌿 Тенденції ландшафтного дизайну 2026 року

1️⃣ Екостиль і біодизайн — натуральні матеріали, живі огорожі, природні композиції. 2️⃣ «Розумний сад» — автополив, сенсори вологості, освітлення через смартфон. 3️⃣ Вертикальне озеленення і зелені дахи — рішення для міської щільності. Asteris Trade лідирує з системою Green Roof 360. 4️⃣ Функціональне зонування — патио, BBQ-зони, дитячі майданчики, декоративні городи.

⚖️ Порівняльна таблиця для швидкого вибору

Компанія 3D/VR проєкт Під ключ Досвід з ЖК Онлайн-портфоліо Соцмережі
Asteris Trade ✅ ✅ ⬆️ TOP ✅ Facebook, LinkedIn, Instagram
TOPIAR ✅ ✅ ⬆️ TOP ✅ Instagram, Facebook
Garden Park ✅ (VR) ✅ ⚪ ✅ YouTube, Instagram
Green Garth ✅ ✅ ⬆️ TOP ✅ Telegram, Facebook
Raysad ✅ ✅ ⚪ ✅ Instagram, Telegram
Green Crona ✅ ✅ ⚪ ✅ —
VIVE Group ✅ ✅ ⚪ ✅ —

Asteris Trade — символ сучасного ландшафтного дизайну Києва

Професійне благоустрій — це інвестиція в гармонію, енергію та довговічність простору. Серед багатьох гравців ринку саме Asteris Trade втілює ідею комплексного підходу — від концепції та інженерії до сервісу й догляду.

🌳 Asteris Trade створює ландшафти, у яких природа й архітектура звучать в унісон.
📞 Замовте консультацію: asteristrade.com.ua — і отримайте індивідуальне рішення для вашої ділянки.