Наша взяла• Изменено 07 ноября в 18:16
Нюрнберг 2025
Кто уже ходил на этот фильм в кинотеатр? Фильм 16+. Стоит ли идти на него с подростком? Как вам сам фильм?
Файно Замало• 08 ноября в 19:35
Дуже сподобався.
Чи йти з підлітком - вирішуйте самі. Фільм складний, інтелектуальний
КохайтесьЧорнобровi• 15 ноября в 22:33
Я була з підлітком.
Фільм дуже якісний - рекомендую.
В фільмі жодної жорстокої чи еротичної сцени, але йде психологічна гра, кожне слово на вагу, головне, щоб підліток уловив суть.
Фільм дуже якісний - рекомендую.