Тільки не про гроші• 08 ноября в 08:09
Укрзалізниця за скільки днів можно купити квиток
Скажіть, будь ласка, якщо мені потрібен квиток на 28 листопада, то сьогодні о 8.00 повинні бути квитки? Бо я тільки на 27 листопада бачу.
Кіна не буде• 08 ноября в 08:15
На різні потяги різний строк. Поклацайте наперед і подивіться, на скільки вперед зараз є квитки (навіть якщо розпродані).
От я в Миколаїв їжджу, туди квитки лише за 10 днів з´являються
Купи слона• 08 ноября в 08:14
Ответ дляКіна не буде
Або пишіть тут потяг, дівчата підкажуть.
мг, и билетики купим
и поедем
Тільки не про гроші
• 08 ноября в 08:14
Ответ дляКупи слона
посмотреть на сайте- нет, забобывать незнакомых людей-да.
Сообщения маргиналов в своей теме не хочу читать
Купи слона• 08 ноября в 08:15
Ответ дляТільки не про гроші
не читайте, вас кто заставляет то? зов крови?
Тільки не про гроші
• 08 ноября в 08:17
Ответ дляКіна не буде
Поклацала. Захожу на сайт і в додаток квитків немає поки. Мені потрібно з Виноградова до Києва на 28 листопада. За 20 днів продають. На 27 є, на 28 немає
Кіна не буде• 08 ноября в 08:17
Ответ дляТільки не про гроші
Тоді от сьогодні часто перевіряйте. Успіхів!
Экспертиза• 08 ноября в 08:19
Ответ дляТільки не про гроші
Може по непарних тільки поїзд?
Тільки не про гроші
• 08 ноября в 08:20
Ответ дляКіна не буде
Дякую! Сижу на телефоні. Світла немає. Боюся, що і телефон розрядиться і квитки не встигну купити. Якщо аварійне відключення по усій Україні, тоді зрозуміло чому квитків ще немає
Тільки не про гроші
• 08 ноября в 08:21
Ответ дляЭкспертиза
Може по непарних тільки поїзд?
Ні, поїзд кожен день, але по парних один час, по непарних інший
Кіна не буде• 08 ноября в 08:21
Ответ дляТільки не про гроші
Думаю, що у Укрзалізниці світло завжди є:)
Але вони дійсно іноді навіть на 2 години викладку квитків затримують. Більше - не зустрічала.
Экспертиза• 08 ноября в 08:21
Ответ дляТільки не про гроші
А через автовикуп?
Тільки не про гроші
• 08 ноября в 08:24
Ответ дляКіна не буде
Дякую!
Тільки не про гроші
• 08 ноября в 08:25
Ответ дляЭкспертиза
А через автовикуп?
Ще через додаток ніколи не купляла, тому і моніторю зранку, бо не знаю як це працює.
Просто каралева• 08 ноября в 08:27
А ви рахувать не можете? 20 днів, сьогодні 8, 20-й день це 27 листопада
Неновая почта• 08 ноября в 08:31
Ответ дляТільки не про гроші
Ну так научитесь считать и не придется создавать глупые темы. Сегодня 7 число-это первый день, 27 число-это двадцатый день. На 28 будут завтра билеты.
Тільки не про гроші
• 08 ноября в 08:37
Ответ дляНеновая почта
Считать умею. Но я считаю совсем по-другому.Если, например, билеты продают за день до отправления поезда, то на 8 ноября.Если за 20 дней, то на 28 ноября.
Неновая почта• 08 ноября в 08:37
Ответ дляТільки не про гроші
Ну нельзя быть такой тупой и ещё и всем показывать свою тупость.
Тільки не про гроші
• 08 ноября в 08:41
Ответ дляНеновая почта
Это для Вас. Разницу видите между 28 и 29 ноября? 28 ноября билеты должны быть сегодня. 29 ноября продажа билетов начнётся завтра
Экспертиза• 08 ноября в 08:47
Ответ дляНеновая почта
Сьогодні 8 взагалі то
Менее Более• 08 ноября в 08:54
Ответ дляТільки не про гроші
Важно не то, как вы считаете, а как УЗ. А они как раз считают так, как вам выше написали.
Неновая почта• 08 ноября в 08:57
Ответ дляЭкспертиза
Сьогодні 8 взагалі то
Вы правы, промазала, не на ту цифру нажала. Нажимала на восьмёрку.
Звожу з розуму• 08 ноября в 09:00
Ответ дляТільки не про гроші
Завтра відкривається продаж на 28,11
Менее Более• 08 ноября в 09:00
Ответ дляТільки не про гроші
Если направление популярное и билеты быстро раскупают, но есть автовыкуп, то вот это уведомление лучше снять. Оно потом может помешать включить быстро автовыкуп.
Тільки не про гроші
• 08 ноября в 09:02
Ответ дляМенее Более
Спасибо!
Чумачечая_• 08 ноября в 09:24
До Запоріжжя наприклад, на нічний потяг - за 20 викладають, а на інтерсіти за 10 дні викладають
Тільки не про гроші
• 08 ноября в 09:44
Ответ дляЗвожу з розуму
Завтра відкривається продаж на 28,11
Дякую!
Тільки не про гроші
• 09 ноября в 08:31
Дівчатка, хто мені відповідав, усім дякую! Я була не права. Продаж квитків на 28 листопада розпочався сьогодні. Ще таке питання. У продажу тільки місця в купе. Квитки у плацкартні вагони пізніше з´являться?
Сладкий лимончик• 09 ноября в 15:52
Ответ дляТільки не про гроші
Ви мабуть вже купили.
Плацкарт зараз є, хоч і мало.