ЯНаПэПэ• 02 ноября в 11:03
Театр
Хотіла квиток придбати в дитячій театр. Зайшла а квитків немає. І питання чи є вірогідність, що квитки можу з´явитися перед виставою чи там не повертають?
ЯНаПэПэ
• 02 ноября в 11:07
Ответ дляСкажений гудзик
Квитки в театр за місяць треба купувати.
Як потрібно я знаю, дякую. Не вистачає одного квитка, тому й питання виникло
ЯНаПэПэ
• 02 ноября в 11:13
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ну це ж не потяг
Так, Але ж бувають ситуації, що купив квиток, а піти не можеш. То й питаю, чи бувають там повернення?
Леди_на_драндулете• 02 ноября в 11:13
Ответ дляЯНаПэПэ
Спитайте в касі театру.
Однозначная• 02 ноября в 11:19
Ответ дляЯНаПэПэ
Бувають, але вони не можуть їх реалізовувати, вони їх пускають на контрамарки.