Я вся ваша• 08 ноября в 12:04

Меню на ювілей

Обрали заклад в центрі міста, італійський ресторан. Складаю меню, виходить ,на гарячі закуски тільки равіолі та баклажани. Ще є піци та пінзи.
Так от , на ювілеї ви б здивувалися такому меню? Мені ці равіолі та піци якось виглядають недоречно.
Авжеж, будуть ще салати на Нарізка. М´ясо-риба тільки порційно кожному

Хочу ваших думок. Бо вагаюся
Веселуха Муха• 08 ноября в 12:05
Киньте посилання на меню ресторану- подивимось, порадимо)
Инфотуфелька• 08 ноября в 12:06
Мне кажется нашим людям лучше Украинский или грузинский ресторан, а не сидеть той пинзой давиться
автор Я вся ваша • 08 ноября в 12:08
Ответ дляИнфотуфелька
Ось і я тому і сумніваюся. Ми звикли до шашликів. Щоб порційно виносили якось не те
Можу брикнути• 08 ноября в 12:09
Ні я б нічому не здивувалась.
автор Я вся ваша • 08 ноября в 12:09
Ответ дляВеселуха Муха
Ось трохи страв, через які сумніви в мене. Авжеж, салати в асортименті є. Тут питань немає
Невгамовна Бу• 08 ноября в 12:12
О, мені б таке підійшло ідеально.
Все ’стандартне’ я не їм
Свезло так свезло• 08 ноября в 12:31
Ответ дляЯ вся ваша
а ювілей 30 чи 70? якщо молодь, то норм, якщо середній\старший вік, то треба інше.
автор Я вся ваша • 08 ноября в 12:38
Ответ дляСвезло так свезло
Будуть і 30 і 70. Більшість 50річних.
После шести ни-ни• 08 ноября в 14:15
Ответ дляЯ вся ваша
Щось мені здається, що цей заклад не готовий до банкету, якщо він тільки порційні страви пропонує. банкет робиться щоб у людей був вибір, їсти або не їсти. А там вам потрібно чи закормити гостей, де 2 з 3 страв вони не будуть їсти, або опросити кожного гостя що йому замовляти. Ні те ні те не зручно. Якщо вас 4-6 людей, то ок. Якщо це банкет на 20 людей, то шукайте інше місце.
После шести ни-ни• 08 ноября в 14:17
Ответ дляЯ вся ваша
Будуть і 30 і 70. Більшість 50річних.
Зважайте на тещо більшість 50 річних вже не можуть щось їсти, якісь продукти. Особливо жирні соуси.
автор Я вся ваша • 08 ноября в 16:17
Ответ дляПосле шести ни-ни
Та да, згодна. Мабуть викреслюємо. Хоча заклад атмосферний та подача страв гарна
ДлинноНожка• 08 ноября в 16:27
Ответ дляЯ вся ваша
А ви з ними зв’язувалися, зазвичай банкетне меню є для таких подій.
автор Я вся ваша • 08 ноября в 20:25
Ответ дляДлинноНожка
Так, авжеж. Ресторан такого рівня, що типу замовляють кожен сам собі страву за столом. Така політика