Пульт от линолеума• 10 ноября 2025
Порадьте для ліфта. Інвертор
Крошка Енот• 10 ноября 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Я! Я в києві. Знаходити контакти оцього асоціації осбб? І там я докладно зможу узнать ВСЕ?
до асоціаціі ОСББ входять ОСББ. Це як профспілка, тільки для ОСББ
Пульт от линолеума
• 10 ноября 2025
Ответ дляКрошка Енот
у нашого дому є генератор, який включається, коди сідає батарея. Вважайте, що це ще резервніше джерело. Можна без генератора, тільки інвертор+батареї або інвертор+батареї+сонячні панелі. Просто як тільки сяде батарея - знову все зупиниться. У нас генератор стоїть біля смітників, шнур закатаний під асфальт. Але я не знаю чи його хоч раз запускали...
У нас є живлення для водонасосної. В коридори світло обійдемся.
Нам лише самий би мізерний ліфт би.
Пульт от линолеума
• 10 ноября 2025
Ответ дляКрошка Енот
Так а це що? Як із ними вести розмови?
Крошка Енот• 10 ноября 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Так а це що? Як із ними вести розмови?
я не знаю)) у мого дому є ОСББ, наше ОСББ входить в асоціацію ОСББ. І представник цієї асоціації приходив до нас на збори, коли розглядалось питання резервного живлення, пояснював про Грін Дім і про компенсаціі від міста. У вас УК, я прочитала тут, треба, щоб вони цим займались
Пульт от линолеума
• 10 ноября 2025
Ответ дляКрошка Енот
Но у нас нема осбб!!!
Я нічого не можу понять
Крошка Енот• 10 ноября 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Но у нас нема осбб!!!
Я нічого не можу понять
слухайте, я вам написала де ми отримали інформацію і хто нам допоміг. У нас є ОСББ, у мене немає досвіду як це, коли ОСББ немає. Я поділилась своїм досвідом - і все
Пульт от линолеума
• 10 ноября 2025
Ответ дляКрошка Енот
Почекаю може ще хтось зайде
Пульт от линолеума
• 10 ноября 2025
Ответ дляКрошка Енот
Просто у мене почалося передчуття, шо зараз доведеться спершу осбб створювати. Або збори-протоколи-підписи збирати, подавати їх в УК..і ще щось потім. І аж потім щось «купляти»