Почемучечка• 10 ноября в 20:16

Кто ФОП 2 онлайн продажи зайдите пожалуйста

Вы про каждом заказе делаете электронные чеки ?
Какой программой пользуетесь ?
Расскажите пожалуйста при каких обстоятельствах их можно не делать ?
Я сейчас новичок в этом деле и просто в шоке от всего ещё 😭
ПП-шница• 10 ноября в 20:24
Дую на вітер• 10 ноября в 20:25
НЕ робите чеки тільки на ті замовлення які оплачені напряму на рахунок, усі інші потребують чеку, накладений платіж, розетка пей, лікпей
Кожаная феерия• 10 ноября в 20:28
Пром інтегрований з вчасно касою, замовлення в статусі виконано, чек сам видає. Ми його не друкуємо і не шлемо нікуди, головне що він в податковій зафіксований.
автор Почемучечка • 10 ноября в 20:31
Ответ дляДую на вітер
Ви маєте на увазі якщо повна оплата на рахунок чеки не потрібно ?Якщо передплата то чеки обов’язково?
Ms. Анонимная• 10 ноября в 20:53
Вчасно каса. Якщо оплатили на рахунок по реквізитам, то фіскальний не робимо. Інші -робимо, прив´язуючись до номеру ттн.