Пописанная парта• 27 октября в 22:18
Який прро зручний та безкоштовний? З вашого досвіду.
ФОП 2 група.
Потрібно бити чеки на наложку з нової пошти. Відправляю через бізнес-кабінет. Кошти заходять на рахунок новапей.
Який зручний та безкоштовний ПРРО?
Дюйм оф о4ка• 27 октября в 22:20
Вчасно каса. На наложку відкледені чеки. Якщо не заберуть - чек не фіскалізується
Пописанная парта
• 27 октября в 22:22
Ответ дляДюйм оф о4ка
Як встигаєте все моніторити ?
Дюйм оф о4ка• 27 октября в 22:27
автоматизовано все. При створенні ттн робите чек відкладений. Якщо забрали, фіскализується. Дуже зручно.
Видна міленіалка• 27 октября в 23:11
в мене чек бокс - дууууже задоволено, все легко, зрозуміло, автоматизовано. Якщо треба куча інтеграції з накладними укрпошта і нова пошта, тощо. Особливо радує автоматичне закриття зміни. Бо я б постійно забувала як би не це. Техпідтримка моментальна. в общем 250грн на місяць і ніяких проблем. Але для обсягів десять продаж на місяць недоцільно вочевидь. Краще тоді вчансо касу бо там певна кількістьч еків безкоштовно на місяць.
ЭтаваНиМожетБыть• 10 ноября в 20:33
Ответ дляВидна міленіалка
А скільки безкоштовна кількість чеків ?