Божий одуванчик• 10 ноября 2025

При заміні кришталика які аналізи здавали?

Щось дуже багато аналізів треба здавати. Це всюди так?
Детские_Будут?• 11 ноября 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Не знаю, чи всюди, але також багато аналізів здавала. Майже всі безкоштовно, але сама підготовка (очні краплі) зжерли дофіга коштів.
Краплі до та після операції - дрібниця в порівнянні з вартістю операції((
Безпорадна Кроко• 11 ноября 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Вам діагностували катаракту чи ні? Бо якщо вам ще запропонували якісь варіанти, то це цікаво і дивно. Бо при катаракті не коригується уже зір ніяк: ні лінзами, ні окулярами, там лише операція може допомогти. Я того і пішла перевіряти, бо ношу лінзи або окуляри, а тут помітила, що вони майже не коригують, все рівно погано бачу. Пішла до лікаря і знайшла катаракту. Хірург була дуже здивована, до речі, бо в неї наймолодший пацієнт був 41 рік, а мені було 36
Так, мені коригувати зір не вдасться, лише заміна хрусталика. Але зараз виписали рецепт на 0,75 лінзи. Сказали, що через рік-два треба буде змінити. Я оце і думаю, що робити: носити окуляри чи відразу хрусталики замінити. Окуляри недешеві, поки дохід дозволяє, можу оплатити операцію. А в старості хто знає, як буде…
Детские_Будут?• 11 ноября 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Вам на обох очах? Не називали приблизну суму операції? В мене поки тільки одне око замінене, з жахом чекаю, коли і наступне підведе, бо зараз, мабуть, ціна захмарна. Але шо робити, як треба, то доведеться викручуватися. Але початкова катаракта легко оперується і швидко, хірург обговорювала потім з лікарями, яке задоволення отримала від того, що кришталик блискавично піддався, а аісля мене оперували дуже зрілу катаракту, то парились довго, аж прибор нагрівся
Детские_Будут?• 11 ноября 2025
Ответ дляЖдушечка
Дякую. Ваша розповідь дуже актуальна, тату якраз завтра робитимуть операцію, трохи хвилююся, щоб все пройшло добре. Пішов до стоматолога підпис ставити, а виявили флюс, який він і не відчував, зуб вже не можливо було спасти, нажаль. От тобі й інфекція, яка заважала б нормальному постопераційному процесу.
Як у вас все пройшло?
Ждушечка• 11 ноября 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Як у вас все пройшло?
Попередньо ніби все норм, тато досить швидко вийшов, мама каже, що є набряк і око « тікло» пів дня, завтра на контрольну перевірку, дуже надіюся, що це нормально після такої операції.
Детские_Будут?• 11 ноября 2025
Ответ дляЖдушечка
А що по ціні у вас вийшло?
Не вмію заміряти• 11 ноября 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Дивлячись де. Я не платила ні за операцію, ні за кришталик - програма здоров´я киян на Солом´янській. На Медмістечку кришталик 19 тис., сама операція безкоштовна. В приватних дофіга коштує, але я їх взагалі не розглядала.
Детские_Будут?• 11 ноября 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
О, то чудово взагалі. Я робила в медмістечку
Ждушечка• 11 ноября 2025
Ответ дляДетские_Будут?
А що по ціні у вас вийшло?
Не дешево, все разо 47 000 (Ексімер/кришталик Ірландія) з коригуванням астігматизму, але були і простіші по ціні варінти (Ексімер). З чоловіками все дуже складно, оскільми ми туди прийшли і тато погодився там робити, варіанти, а давай ще глянемо десь, щоб дешевше - не пройшли.
Анонім Секретар• 11 ноября 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Я теж перевірила зір. Варіанти такі:окуляри чи штучний хрусталик. Перелік аналізів великий. Поки зважую, чи робити операцію. Запропонували поновити лінзи 2 тижні, які ведуть себе як штучний хрусталик. Бо є свої мінуси, у тому числі якщо за кермом
Це якесь ноу-хау? Не чула про такі лінзи, яка клініка таке пропонує? Бо теж на часі в мене заміна кришталика, пора наважитись
Детские_Будут?• 11 ноября 2025
Ответ дляЖдушечка
Дорого(( Але астигматизм завжди суттєво дорожче - може, воно і не було б дешевше десь. Я в медмістечку робила, мені запропонували 3 варіанти кришталика: найпростіший індійський, який ставлять бабусі 80+, американський, який обирає більшість, і біфокальний (найкращий, але він був втричі дорожчий американського, в мене не було стільки грошей). Я поставила просто американський для далі - тепер далеко бачу на 100%, а близько цим оком не бачу. Зате інше око навпаки бачить близько, а для далі на ньому ношу лінзу
Ждушечка• 11 ноября 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Саме цей кришталик має забезпечити 100 % зір на відстані витягнутої руки і далі. Враховуючи, що стан зору одного ока був 3%, тобі нічого не бачив вже давно, то дуже надіюсь, що результат має бути значно кращим, аніж до цього. Єдине сумнівне питання, друге око бачить на 30%, сумарно має бути асболютно достатньо, але лікарі прям дуже наполегливо говорять про операцію на дргугому оці. для нас це досить дорого і я не розумію, чи можна так ходити, зробивши тільки одне.
Ждушечка• 11 ноября 2025
Ось так воно називається в прайсі

Факоемульсифікація з імплантацією IOL CLAREON Toric CNW0T2 – CLAREON Toric CNW0T9 Преміальна монофокальна торична ІОЛ CLAREON з модифікованою оптикою. Перевага CLAREON у виключній прозорості матеріалу, з якого вона виготовлена. Стабільно забезпечує функціональний зір на середній відстані (на відстані 66 см) і водночас гострий, чіткий зір на даль.
Детские_Будут?• 11 ноября 2025
Ответ дляЖдушечка
Ну так, у мене так і є, на відстані руки десь. Тобто, мені все рівно колись для читання доведеться окуляри брати, бо на біфокальну лінзу грошей в мене не було
Ждушечка• 11 ноября 2025
ШІ пише, що виробник ’Лінза виробляється компанією Alcon Laboratories (США)’, хоча на самому пакетику було Ірландія. Ну то таке аби все благополучно.
А біфокальні то взагалі дорого, хоч окуляри, хоч лінзи. У мого чоловіка все життя десь - 4,75, з віком проблема, в окулярах не бачить близько, потрібно їх знімати, а без окулярів нічого не бачить вдаль, теж радять біфокальні окуляри але поки тримається на своїх, бо навіть вартість окулярів за 10 000 вийде.
Ждушечка• 11 ноября 2025
Ответ дляДетские_Будут?
А у вас був післяопераційний набряк ?
Детские_Будут?• 11 ноября 2025
Ответ дляЖдушечка
Так, і у мене Alcon
Детские_Будут?• 11 ноября 2025
Ответ дляЖдушечка
А у вас був післяопераційний набряк ?
Не було, зате крововилив був. Я так розумію, це не від самої операції, а від укола, який потім робиться в око
Безпорадна Кроко• 12 ноября 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Окулар у Києві
Анонім Секретар• 12 ноября 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Окулар у Києві
Дякую 🙏
Ждушечка• 12 ноября 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Щось у нас пішло не так, трохи панікую. В день операціїї тато вийшов і все бачив, а наступного дня проснувся - все знову, як до операції. Сьогодні були в клініці, мили око, капали, електрофорез, ніби трішечки краще, але ж так не мало бути. Мама казала, що вони не одні такі ’удачливі’, було ще декілька людей після операційного дня у вівторок з ’проблемами’. Договір ’ткнули’ вже перд самою операцією, нічого зарання і почиати не можна було, пять пунктів про можливі ускладнення, таке....
Детские_Будут?• 13 ноября 2025
Ответ дляЖдушечка
Нічого собі (( А що лікарі кажуть, як коментують? Може, воно прийде в норму?
Плакулька• 17 ноября 2025
Ответ дляЖдушечка
Сину 10 днів тому замінили кришталик , в нього катаракта( діабет ) . В перші дні око бачило на 90%, а через 4 дні стало гірше бачити, бачить на 30% . Переживаю чи відновиться зір ....і далеко не бачить і близько погано бачить , ставили дорогий американський кришталик
Детские_Будут?• 17 ноября 2025
Ответ дляПлакулька
А як лікарі це явище коментують?((
Плакулька• 17 ноября 2025
Ответ дляДетские_Будут?
А як лікарі це явище коментують?((
Приживається кришталик , може і місяць приживатись ....але всерівно переживаю . Знайомим старшого віку теж міняли кришталики, то на другий день добре бачили, вже більше року пройшло і гарно бачать
Детские_Будут?• 17 ноября 2025
Ответ дляПлакулька
Ну, все індивідуально. Хз, може, й так