Психологічка• 11 ноября в 10:40

Что носят ваши подростки сейчас?

Привет всем! 11-13 лет девчонки, что сейчас предпочитают из обуви? Хочу сделать подарок, может быть классные кроссовки, но какие, чтоб сейчас не холодно в них и не промокали в дождливую погоду?
Репетиторша• 11 ноября в 10:41
У Вас холодно? У нас +14.
Пасхальний тролік• 11 ноября в 10:43
Кроссовки из кожзама. Puma, кажется.
Пишу, не читаю• 11 ноября в 10:43
Саме на зараз носять пуму на хутрі (ну вона не зимова, точно, хіба що теплі носки одягати), також є geoks з інтертопа (але вони не дуже модні, як для підлітків).
Королева ганделику• 11 ноября в 10:47
Моя буде доношувати кросівки Buffalo , що навесні купили.
Вже як морози будуть, то чоботи на хутрі. Зимові кросовки не хоче.
как тебе такое илон маск• 11 ноября в 10:48
Найки они носят.
А вот какую модель- нужно спрашивать именно у ребенка
Дую на вітер• 11 ноября в 10:49
Моя носить адідаси чорні з резиновим носком, не пам´ятаю назву
А Я Самая Самая• 11 ноября в 10:49
Nike air force
Дую на вітер• 11 ноября в 10:50
Ответ дляПишу, не читаю
Я собі хочу таку пуму на хутрі.
Королева Сарказма• 11 ноября в 10:51
Ответ дляРепетиторша
У Вас холодно? У нас +14.
В нас +8. І тепліше не стане)
МаксХмара• 11 ноября в 10:52
Нью роки и кроссы ванс «пухлые».
Сусідка зверху• 11 ноября в 10:53
Ванс дутиші
Королева Сарказма• 11 ноября в 10:53
Ответ дляДую на вітер
Суперстари. Моя теж носить чорні в білі такі.а ще самби різних кольорів, але в таких мабуть холодно вже
Оч@ров@Шк@• 11 ноября в 10:55
Кросівки, черевики
Зажуженная Жужжа• 11 ноября в 10:56
адідас кампус, вони теплі, збирається і зимою в них ходити
Бойцовская• 11 ноября в 10:56
Конверси
Аноним_1857• 11 ноября в 11:00
моя выпрашивает adidas superstar чорно -білі или Nike Shox чорні
Українська зірочка• 11 ноября в 11:03
Ботинки кожаные бежевые на платформе украинского производителя, любит их и ей в них удобно.
Зажуженная Жужжа• 11 ноября в 11:05
Ответ дляУкраїнська зірочка
моя теж має черевики Браска, страшні капець, уже рік їх відносила, я уже кажу, що їх викидувати треба, а вона ще планує одягати
Пишу, не читаю• 11 ноября в 11:07
Ответ дляДую на вітер
Я собі хочу таку пуму на хутрі.
Ха-ха. Насправді я собі її замовляла, але старша дитина, яка доросла до мого 38 розміру забрала їх собі . Так шо я теж тепер такі хочу (але я їх замовляла влітку за 1700 грн., тепер на них вже інша вартість)
Пані з калабані• 11 ноября в 11:20
Купили на тему высокие кроссовки на меху. Дочка жутко довольна
Все буде• 11 ноября в 11:24
Моїй 11 років, зараз в таких ходить, але треба щось більш тепле купляти. На сьогодні норм, але якщо похолодає, то мені здається в них буде не комфортно
https://www.adidas.ua/kedy-superstar-ii-originals-....
Минулу зиму майже увесь час проходила в хвйтопах
https://intertop.ua/uk-ua/product/gumshoes-skecher...
Все буде• 11 ноября в 11:25
Ответ дляДую на вітер
Суперстари це, ну як можна не знати, ну мамо 🙈
Мені увесь мозок чайною ложечкою винесли пока їх не купили
Мона_Лиса• 11 ноября в 11:30
14-летка сейчас в ливайс, 10-летка в скечерсах. Похолодает до 0+5, у одной высокие и низкие конверсы на утеплении, у другой демиботы резервед
Сорока-ворона• 11 ноября в 11:53
Утром около нуля, сейчас +10. Старшая 12,7 носит такие. В прошлом году бирпавы таскала. У неё стопа широкая и ей тяжело подобрать обувь. Но я смотрю, что многие девочки подростки что-то подобное таскают.
Зато сверху у неё куртка драповая без подкладки даже.
Метелики на душі• 11 ноября в 13:54
ванси і дісі дуті носять, ну і найки звісно різні та нью беленси. В кого немає грошей то пума, але то фігня.
Дую на вітер• 11 ноября в 22:00
Ответ дляКоролева Сарказма
Точно. Ні, підліткам холодно не буває, навіть якщо буває-ні за що не зізнається.
Дую на вітер• 11 ноября в 22:01
Ответ дляПишу, не читаю
Можете показати?
Дую на вітер• 11 ноября в 22:02
Ответ дляВсе буде
Мені також виїла. Але назва з голови вилетіла
Пишу, не читаю• 11 ноября в 22:08
Ответ дляДую на вітер
Можете показати?
Показую, навіть за 1570 грн. купила (плюс доставка), ще обробила їх аквастопом
автор Психологічка • 12 ноября в 00:00
Всем огромное спасибо🫶🏻