Швидка Настя• 11 ноября 2025
40 тис.грн. на двох з/п (чоловік + дружина)?
В кого так, вдається щось відкласти чи в нуль?
Результат:
вже голосів:
34 (50.75%)
Не відкладаєм
33 (49.25%)
Відкладаєм з будь-яких доходів
Дякую_аж_підскакую• 11 ноября 2025
Ответ дляШвидка Настя
на лікування йде велика частка
это сколько? у меня ребенок с инвалидностью, да и мои поддерживающие курсы дорогие, массаж вообще стоит как самолет. тысяч 5 в месяц уходит, стараюсь тратить равномерно, покупая загодя, чтобы не было сильно больно
Хтомолодець? Я!• 11 ноября 2025
Ответ дляФісташкова кава
я о другом
откладывать надо конечно, если есть с чего
а когда не с чего - тогда это правило не работает, так как доход не закрывает базовый минимум
Тогда надо искать как повысить доход (если прям на минимум не хватает)
Украиночка• 11 ноября 2025
Ответ дляНесу добро людям
Зараз мінімалка скільки, тисяч 7? Спробуйте з неї оплатити житло, харчування, проїзд, лікування, одяг, взуття... І скільки ви зможете відкласти ?
6160 на руки мінімалка.
курасаны• 11 ноября 2025
Ответ дляШвидка Настя
на лікування йде велика частка
Дітей і улюбленців немає?
курасаны• 11 ноября 2025
Ответ дляЯ натуралка
Я з 13-ти тисяч колись відкладала, живучи на орендованій квартирі.
Давно?
Меряю от 0• 11 ноября 2025
Я відкладала, з будь яким доходом. Зараз не виходить. Менше ніж у вас дохід і хвора людина на утриманні+ кіт.
Життє Бентежне• 11 ноября 2025
У мене є знайома сім´я з таким доходом. Нічого не відкладають, у боргах постійно. А подружка колись з мінімалки умудрялась відкласти. Ще і в банку депозит відкривала на невеликий термін. По копієчці, а за декілька років відклала невеличку подушечку собі.
Так що справа більше не в доході, а в підході до нього.
За ким я буду?• 11 ноября 2025
У нас доход с мужем 35 тыс ,есть ребенок 10 лет .Экономим откладываем .
курасаны• 11 ноября 2025
Ответ дляЯ натуралка
У 2021 .
Ого,моєе житло було дешеве?
Не уявляю,як ще відкладати
Швидка Настя
• 11 ноября 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
тис.7-8 приблизно залежно від процедур в конкретний місяць
Томатико• 11 ноября 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
повірте. буває значно більше. ніж 5, краще вірити. ніж дізнатися з досвіду
Дюймовочка• 11 ноября 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Отложить с любого дохода можно
Можно но не все могут.
Я натуралка• 11 ноября 2025
Ответ длякурасаны
Ого,моєе житло було дешеве?
Не уявляю,як ще відкладати
Так, кімнату у бабуськи винаймала за 3500.
КокошинЭль• 11 ноября 2025
мене вчили відкладати завжди. і завжди з любого доходу відкладала і економила.
НаБалКоніХодять• 11 ноября 2025
В нас такі самі дані, відкладаємо 10000, 15000 їжа, 15000 на все інше.