Допоможіть знайти• 11 ноября в 21:28
Вас би це турбувало?
У сестри є чоловік йому 54 (їй 43) разом вони 8 років...він жив раніше з жінкою яка старша від нього була на 7 років і були у неї діти яких він піднімав з малечку (зараз є онуки у тих дітей, спілкуються) а іноді може поїхати починити кран каналізацію почистити (чоловічу роботу зробити) я її питаю тебе це не напрягає, каже сестра, що ні! Але відчуваю, що вона переживає за такі моменти може навідь і накручує вона себе, тим щоб він не покинув її
Зробіть вибір:
вже голосів:
Напрягало б мене
Хай допоможе не чужіж люди
Допоможіть знайти
• 11 ноября в 21:30
Ответ дляЗупка_цем
Він її не покине.
Її це сестру? Чому ваша така думка
Леди Г• 11 ноября в 21:31
Ну она ж не месячного котенка брала в мужья, а человека с со своей жизнью. И разными отношениями. Это его семья. А женщина как партнерша теперь другая. Абсолютно нормальная современная схема отношений.
Смажена полуничка• 11 ноября в 21:31
Саме через такі моменти я не хочу жити з чоловіком, який вже мав дружину та щдітей
Зупка_цем• 11 ноября в 21:31
Ответ дляДопоможіть знайти
Її це сестру? Чому ваша така думка
Тому що вона для нього замолода жінка. Думаю він вдячний, що вона на нього взагалі звернула увагу
Допоможіть знайти
• 11 ноября в 21:32
Ответ дляЯ таке знаю
А своих детей у вашей сестры и её мужа нет ?
Є діти усестри спільних у них не має
Я таке знаю• 11 ноября в 21:33
Ответ дляДопоможіть знайти
Є діти усестри спільних у них не має
А детей сестры муж растит как своих или для него свои только дети бывшей и она сама?
Мурзилка• 11 ноября в 21:34
Если он любит этих детей как родных, тогда не вижу проблему. Он же это делает для них в первую очередь
Допоможіть знайти
• 11 ноября в 21:36
Ответ дляЯ таке знаю
З її дітьми спілкується теж, правда вони ще живуть з ними підлітки
Не худа ні разу• 11 ноября в 21:36
Це такий чоловік,що міняє на нових,я так розумію.Поживе і далі,але й старих не забуває.
Допоможіть знайти
• 11 ноября в 21:37
Ответ дляНе худа ні разу
Шота ви сюда приплели хрень якусь!
Допоможіть знайти
• 11 ноября в 21:49
Ответ дляОндатрова шуба
Покине , бо допомогає дітям ?
Він хороший і рукастий люблять один одного, але боїться меніттак здається
Чарівне зіллячко• 11 ноября в 21:50
Зачем ему ехать и что-то чинить, если у нее уже взрослые дети есть?
Зачем в принципе с ней поддерживать отношения?
Я бы была против и ставила вопрос ребром. Но тогда, вероятно, он будет ездить к ней тайно
Ондатрова шуба• 11 ноября в 22:00
Ответ дляДопоможіть знайти
Чого боїться ? Я не розумію вас
Панна Кота• 11 ноября в 22:17
Ото, добрые люди меньше бы ей глупые вопросы задавали и накручивали, она бы и меньше переживала.
Вряд ли в таком возрасте меня бы это беспокоило. Там дети тоже не малыши, вполне могли остаться теплые отношения.