АнтиТанкист• 14 ноября 2025

Від якої фрази у вас вже око сіпається?

ЯяяКакаджамбо• 14 ноября 2025
Все закончиться этой весной

Черный Ловелас• 14 ноября 2025
Ответ дляКолишня муза
та да, от чуєш потужно, і передьоргує..--
а після останніх днів Казкового життя Карсона з компашкою-- Карсона- ’Донадьте !!’-по єдинмарахвону.
--
Якесь знущання.. .І це ж не тільки енергетика. Вони ж кругом тікають,як криси.. Не даром Милованов срочно утік з наглядової ради Оборонпрому.. ,боїться,що доберуться..
Для меня лично днище это когда я смотрю ролик как тцкашники на 2 новых бусиках , новых просто нульцевых ломают одного мужика, и тут я включаю один из тв каналов а там идет сбор для ССО на бушный бусик фольксваген для фронта. Это просто потужное зазеркалье.
Настасья Пицун• 14 ноября 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
«все буде добре»,
«тримайтесь»,
«кацапня»

Хотя от “кацапни” - скорее 🤮🤮🤮
А як ви кацапню називаєте?
dulenok• 14 ноября 2025
Після війни………
ХвилювАллочка• 14 ноября 2025
’А вы ему что?’
’А сама чего достигла?’
Блакитна устриця• 14 ноября 2025
Ответ дляЯ не Тролль
И я)
Я даже телефон поменяла в начале войны на украинский язык.
А потом как-то вернула опять на русский)
Сестра))
Малинка• 14 ноября 2025
’Вивозьте дітей’, ’що заважало вчасно оновити дані’, ’ а що ви ппропонуєте,здатися?’
Марафетчица• 14 ноября 2025
Когда на этих беременных говорят при надии, фу аж выворачивает, на что они надеются что родят что-ли, так вроде вечно беременный никто не ходит
Вбигудях• 14 ноября 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Сестра))
У мене ще для Вас брат😂, мій чоловік. Ми розмовляємо суржиком все життя. Коли він зрозумів, що ті, хто бив себе в груди і скакав у вишиванці, різко продали неньку, розлюбив мову😢. До війни все українською слухав. І да, у нього око сіпається від ’до останнього українця’, перемога...

Просто болталка• 14 ноября 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
«все буде добре»,
«тримайтесь»,
«кацапня»

Хотя от “кацапни” - скорее 🤮🤮🤮
Удалено администрацией...
Пушка заряджена• 14 ноября 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
А про що то 800 евро іноземцям?
Про те, що наших або гребують на фронт або виштовхують з країни, а потім якесь гівно починає жалітися що тепер працювати нікому, то вони хочуть завозити іноземців і пропонувати їм мінімум по 800 євро щоб вони ще погодились.
Просто болталка• 14 ноября 2025
Ответ дляВетерВполе
Слава Україні
Ну всьо, я тебе блокую
Тролю як можу• 14 ноября 2025
Ответ дляТарабарщина
Тобто не по ціні крила літака?)
По цене парохода
Аннуитет• 14 ноября 2025
Любі колеги, маю надію, що у вас все добре. Тримаймося! Ми незламні!!! (від начальства нагадування, що всі на роботі мають з´явитися вчасно і працювати, ніби ніде нічого)
ВетерВполе• 14 ноября 2025
Ответ дляПросто болталка
Ну всьо, я тебе блокую
Ути пути
Чучало яблуні• 14 ноября 2025
Тримаймося, єднаймося
Prervana• 14 ноября 2025
Це історія про...
Убивала б. Спрашиваешь, что в пирожном, какая там начинка? А тебе в ответ ’це тістечко - це історія про апельсиновий ганаш, пухнастий мус, карамельний топінг, їхнє поєднання з чарівним вайбом осені та створення особливих сенсів...’
Ебтвмть, я что, собрание сочинений Франсуазы Саган покупаю?
Чучало яблуні• 14 ноября 2025
Не на часі - пофиг, если это уже написали, от этого менее тошнотной она не стала
Свідок Перемоги• 14 ноября 2025
’я тебе/вас почула’.
Рррр.

Аннуитет• 14 ноября 2025
Ответ дляPrervana
Це історія про...
https://www.youtube.com/shorts/ADI0t-XxswQ
Prervana• 14 ноября 2025
Ответ дляАннуитет
Он должен был рыгнуть в конце! Я ждала(
Сарафанное радио• 14 ноября 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
’я тебе/вас почула’.
Рррр.
Обычно так говорят, когда очень хочется послать, но низзя
Свідок Перемоги• 14 ноября 2025
Ответ дляСарафанное радио
Отож. І я це добре розумію.
Крошка Енот• 14 ноября 2025
Чому не державною .
Лепешечка• 14 ноября 2025
Ответ дляНастасья Пицун
А як ви кацапню називаєте?
Россияне называем
Настасья Пицун• 14 ноября 2025
Ответ дляЛепешечка
Россияне называем
Ещё небось и братский народ вам, да?
Чучало яблуні• 14 ноября 2025
Ответ дляВетерВполе
Слава Україні
о дааа
Лепешечка• 14 ноября 2025
Ответ дляPrervana
Це історія про...
О, да. Еще это слово - вайб! Меня воротит 😂
Prervana• 14 ноября 2025
Ответ дляЛепешечка
И сенс туда же. И кейс. Их таких штук 15 сейчас крутится)
Лепешечка• 14 ноября 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Ещё небось и братский народ вам, да?
Знаете, вот ничем не хуже и не лучше наших. Из одного леплены.