Тріль!• 14 ноября в 20:35

Подскажите "чайнику". Первая покупка с иностранного сайта.

Добрый вечер , советчицы. Хочу купить зарядную станцию в Германии . "Чайник" полный. Всё что умею - заказать товар на местных интернет площадках.
Есть на карте Приват небольшие накопления в $ . Как правильно поступить и как оплатить товар в евро ? НП шопінг доставка оплачивается сразу? Гривнами или тоже Евро?
Щось не спиться• 14 ноября в 20:41
Купити не складно, але ж там немає доставки то як бути якщо вона не робоча? Чи ремонт по гарантії?уточніть чи є перевірка на нп шопінг. Колись я купувала на місті з перевіркою, але то давно було. Сплачуєте з своєї картки, конвертація в євро. За доставку платити перед відправкою в Україну. Ну і розмитнення
автор Тріль! • 14 ноября в 20:46
Ответ дляЩось не спиться
На станції мито скасовано. Офіційний сайт наче дає гарантію. Але ж ціна виходить на 10 тис дешевше ніж у нас.
Щось не спиться• 14 ноября в 20:49
Ответ дляТріль!
А ну це гарно, я не в курсі. Є гарантійний сервіс в Україні? З технікою то завжди заморочки. Якщо вас все влаштовує. То все не складно. Оплатили з гривневої карти, замовили на нп, нп виставила рахунок, ви його оплатили - все
автор Тріль! • 14 ноября в 20:51
Ответ дляЩось не спиться
Дякую. Тобто , долари перевести в гривню?. Бо в гривні в мене нема такої суми.
Мальчун-задирун• 14 ноября в 20:53
Ответ дляТріль!
оплачуйте звичайной картою, навіть з кредитних можна.
За доставку НП оплачуєте у відділенні при отриманні
Прилипало• 14 ноября в 20:53
Ответ дляТріль!
Не будет там 10 тыс. Только недавно просчитывала. Она тяжелая 25 кг и обемная, ее привезти будет еще до 100 евро
Прилипало• 14 ноября в 20:55
Выгодно из Америки, там реально до 15 тыс разница, но там разьемы другие и напряжение. Тоесть еще надо заморачиваться
автор Тріль! • 14 ноября в 20:57
Ответ дляПрилипало
Я попередньо на калькуляторі НП порахувала. То вийшло , що дешевше. Зараз знижка на станцію.
naxodki_youtube• 14 ноября в 21:22
EcoFlow Delta 2 👉
я купувала через Польщу, там вага дешевша
naxodki_youtube• 14 ноября в 21:23
Ответ дляЩось не спиться
ну якщо купувати з офіційного сайту то все нормально працюватиме ,у мене 2 таких Ecoflow
автор Тріль! • 14 ноября в 21:25
Ответ дляnaxodki_youtube
Дякую. Буду купувати Fossibot.
https://eu.fossibot.com/?ref=couponcode-ssqwers&ut...
Пополняю_Карму• 14 ноября в 21:25
Ответ дляТріль!
Гарантия с иностранного сайта, где нет прямой доставки в Украину, не будет действовать в Украине.
автор Тріль! • 14 ноября в 21:32
Ответ дляПополняю_Карму
А если на странице товара рекомендации по доставке в Украину , то все равно не действует?
Пополняю_Карму• 14 ноября в 21:35
Ответ дляТріль!
Тогда не знаю. Возможно будет действовать в таком случае!
naxodki_youtube• 14 ноября в 21:47
Ответ дляТріль!
Дякую. Буду купувати Fossibot.
подивіться може є доставка в Польщу. Так вага дешевша.
На рахунок митних платежів краще уточніть у перевізника, хоча пише що - З 27 липня 2024 року Україна звільнила від ввізного мита та ПДВ генератори та інше енергетичне обладнання, що сприяє покращенню енергозабезпечення.
naxodki_youtube• 14 ноября в 21:48
Ответ дляТріль!
якщо таке стоїть на сайті, то можете написати їм листа в сапорт і запитати