Не за Будка• 15 ноября в 10:40
Дівчина 11,5р менструація 9 днів
Добрий день.
Така ситуація, у дівчини 11,5р вперше пішли місячні, але йдуть вже 9ий день. Перепрошую за подробиці, перші 2 дні були нормальні, з 3 по 5 прям заливало, потім потрохи стали йди на закінчення, але зараз 9ий день і вони все ще йдуть. Вчора у другій подовині дня виділення були вже більш сукровичними, але сьогодні зранку знову кров. Кров весь час яскраво червона, наче з носа.
В Чт були у лікаря, вона її візуально не оглядала, але зробила УЗД. По УЗД є кіста в яєчнику, сказала, що ендометрій вже тонкий мають скоро закінчитись. Вцілому сказала, що так може бути, і яскраво червоний колір і довгі місячні, типу вперший раз все тільки налаштовується. Лише тільки як буде 2 тижні ходити постійно з обільними менструаціями - то то вже буде не норма.
Але я дуже переживаю. Особисто в підлітковому віці стикалась з кровотечами, які виглядали так само і зупиняли кровоспинними уколами.
Чи маю йди за іншою думкою до іншого лікаря? Чи можу самостійно почати давати хочаб Водяний перець?
Перепрошую за делікатний лонгрід, але надто хвилююсь за доньку.
Парова машина• 15 ноября в 10:42
То сейчас мажет? Делайте что врач сказал. Тем более эндометрий тонкий, откуда там кровотечению взяться.
Чарочка діда• 15 ноября в 10:49
У вас же тоже было подобное в ее возрасте, она в вас пошла. Пусть исключит из рациона все разжижающее кровь, в частности фрукты с витамином с
Дивне створіння• 15 ноября в 10:49
У мене були дуже тривалі і болісні місячні десь до років 30 мабуть. І була прям біда, бо часто протікало, не дивлячись на найбільші прокладки (а у підлітковому віці як була, то їх взагалі не продавали ще). Інколи, щоб почуватися краще, приймала нош-пу навіть. Але, що хочу сказати, цикл швидше налагоджувався, коли займалася спортом, багато ходила пішки.
Звичайно, порадьтеся ще хоча б з одним лікарем, про всяк випадок. І не хвилюйтеся так, все буде добре🤞
Парова машина• 15 ноября в 10:51
Ответ дляПротру пилюку
А як зробили УЗД? Внутрішнє? Жах. Бідна дитина.
Бедная вы темнота.
Кавуся• 15 ноября в 10:51
Первый раз месячные дейстрительно могут быть не типичные. У дочки прошли первый раз за 7 дней и через 4 дня опять начались. 3 дня шли и закончились. Я тоже побежала к врачу, она сказала что может так быть
Чарочка діда• 15 ноября в 10:51
Ответ дляПротру пилюку
Где вы увидели, что внутреннее?
Парова машина• 15 ноября в 10:51
Ответ дляДивне створіння
У ребенка цикл только устанавливается . Что вы сравниваете
Протру пилюку• 15 ноября в 10:52
Ответ дляЧарочка діда
Где вы увидели, что внутреннее?
Я просто запитала. Насправді це для дитини стрес.
Кавуся• 15 ноября в 10:53
Ответ дляПротру пилюку
Никто не делает детям вагинальное УЗИ
Я тут с краю постою• 15 ноября в 10:54
А вы рассказывали врачу семейный анамнез, что у вас были кровотечения в подростковом возрасте?
Дивне створіння• 15 ноября в 10:55
Ответ дляПарова машина
Якщо ви уважно читаєте, то я саме й пишу про свій досвід в цьому віці. Отак все життя у мене з самого початку ’устанавливался’.
Парова машина• 15 ноября в 10:55
Ответ дляДивне створіння
Но это не значит что у всех так будет.
Дивне створіння• 15 ноября в 10:55
Ответ дляПарова машина
Но это не значит что у всех так будет.
А я десь написала, що у всіх так буде?
Дайте подуться• 15 ноября в 11:05
Ответ дляПротру пилюку
Та, не засовывают же датчик по самые гланды. Это просто врач, это просто УЗИ.
Не за Будка
• 15 ноября в 11:33
УЗД проводили «зовнішнє», у такому віці вагінальне звісно не роблять.
З кістою - спостереження, повторне УЗД за 3 місяці.
Ювенільна кровотеча Не повʼязана із товщею ендометрія, механізм здебільшого гормональний.
Те зо я мала такі проблеми у підлітковому віці , звісно лікарю говорила, але вона сказала, що в неї «свій шлях» і ніякого співставлення робити не треба.
Переживаю, бо перебуваємо з донькою у Польщі, а тут медицина, так би мовити, специфічна. До того мали непорозуміння із лікуванням у звичайних справах. Тож я не хочу пропустити щось важливе, через сліпу віру лікарям. Всі роблять помилки і в кожного лікаря є своє «кладовище» вирощене з таких неправильних рішень.
Тому в питаю, може в когось були схожі ситуації, як їх розвʼязували, що радили лікарі в Україні.
Мама Чели• 15 ноября в 11:54
Ответ дляПротру пилюку
Для чого внутрішнє? Вам коли узд шлунка роблять, то по самі гланди засовують, чи ви про зовнішнє узд не чули?
мистерЛяпсус• 15 ноября в 13:29
Автор, нет повода для паники пока. У меня и вплоть до 30+ могли по 10 дней КД быть, при полном отсутствии проблем, сейчас в 40+ радуюсь, что всего 4-5.
А у подростка, когда все только устанавливается, тут вообще нет правил. Это ж не кровотечение, когда заливает прокладку каждый час. Выходит эндометрий, не паникуйте.