Стефанія• 15 ноября в 13:18
Потрібна порада юриста
Добрий день потібна порада юриста.
В мене маленька частка в квартирі, більша частка належить недієздатному родичу, у якого є опікун. Є комунальний борг, справа вже в суді, але відповідач тільльки я, вважаю що відповідачів в цій справі повинно бути три : опікун, орган опіки і моя сторона.
Герцогиня• 15 ноября в 13:20
Надо же, дело до суда дошло, но Автор так и не нашла времени и денег, чтобы посетить нотариуса и проконсультироваться.
Анонимушка• 15 ноября в 13:21
Ответ дляГерцогиня
Автору надо к адвокату по долговым делам. Но она же хочет бесплатно...
Правильно_Валерчик• 15 ноября в 13:29
Ответ дляГерцогиня
При чем нотариус к коммуналке ?
ЗабежАЛОЧКА• 15 ноября в 13:34
То заявіть клопотання в суді щодо залучення до справи ще двох відповідачів. Яка вам ще порада потрібна
Клевотница• 15 ноября в 14:00
ви не можете залучати інших відповідачів. але ви можете позов до себе визнати частково, пропорційно своій частині
Стефанія
• 15 ноября в 14:31
Ответ дляКлевотница
дякую!