Надежда наш компас• 15 ноября 2025
Варто йти в воєнкомат, ставати на облік в 51 рік? я медик
Можуть мене забрати кудись чи вже стара для цього? Штраф 34 000 грн це макисмальна сума чи може бути більше?
На роботі поставили умову, щоб все було офіційно і я стала на облік. Думаю звільнятися, чи йти в воєнкомат.
Добрая свекровь• 15 ноября 2025
Ответ дляМіряю від одиниці
Та невже? Якщо нікому не потрібна, то звідки вимога стати на облік? Для чого облікувати непотрібних ?
П.С. чоловіків і в 59,5 беруть аж гай шумить.
Медики завжди, навіть при совку, з 18 років стояли на військовому обліку.
Надежда наш компас
• 15 ноября 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Ви точно медик?
Як це ви примудрились не стати на військовий облік ще в 18 років?
Завжди при влаштуванні на роботу відділ кадрів вимагає диплом та військовий квиток.
І якщо ви працюєте офіційно, у вас повинна бути людина, відповідальна за війстковий облік, яка щорічно в листопаді-початку грудня подає звіт в військкомат про воєннозобов´язаних, про вас в тому числі. Якщо ця вимога не виконується, там штраф на установу більше 30 тис.
І про повістки: що з того, що приходять? Медики повинні оновлювати дані, в минулому році всі повинні були отримувати штрих код на воєнник, потрібно кожні 5 років проходити влк по графіку, і в кожному з цих випадків приходять повістки. Мені 50, я медик, з початку війни отримала 3 повістки в військкомат, пішла, двічі оновила данні, один раз отримала штрих код.
Це ж не бойові повістки розсилають.
Я більше 20 років працювала в приватних клініках. В мене є по типу квитка( довідка) з 93 року. Але... я стою на обліку в іншій області і на дівочому прізвищі. Всі закривали на це очі, бо в мене ця довідка на руках. Тепер вимагають, щоб були дані в резерві.
Помогалочка• 15 ноября 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Я врач в частной клинике. устроилась полгода назад. Сейчас потребовали от клиники обновление данных в резерве, а я там не стою на учете.
Понятно. А при устройстве ничего не говорили?
Добрая свекровь• 15 ноября 2025
Ответ дляНадежда наш компас
То оновіть, в чому проблема? Вас це ні до чого не зобов´язує.
Надежда наш компас
• 15 ноября 2025
Ответ дляПомогалочка
Ну они были заинтересованы во мне, как в специалисте. Сказали на полгода закроют глаза. У меня ж типа есть бумажка, что я на учете. Теперь наверное конец года, нужно подавать отчетность и сказали, счто нужно официально. А мне так не хочется идти в военкомат, не дай Бог ехать в ту область, где я стою. Ну и самое главное, что бы не попасть на дурака майора или кого там.
Надежда наш компас
• 15 ноября 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Оновити не можу. Я вже на прізвищі чоловіка і воно мене ніде не бачить. Там де я стояла на обліку, згоріла база даних під час наступу і видно не можуть оцифрувати дані. Вихід тільки один- іти і ставати на облік по новому.
Помогалочка• 15 ноября 2025
Ответ дляНадежда наш компас
А можно поинтересоваться, клиника это какое предприятие? ТОВ, ПП или?..
Царівна Жабка• 15 ноября 2025
Ответ дляМіряю від одиниці
Звичайно, в суботу вихідний. А в понеділок все може помінятися, правда ж? Бо жінок медиків таки забирають.
Куди забирають? Покажіть закон, постанову, положення. Тисячі жінок стоять на обліку і значна частина ще до війни на ньому
Добрая свекровь• 15 ноября 2025
Ответ дляНадежда наш компас
А навіщо вам кудись їхати?
Спробуйте зайти в Резерв, якщо там ваших старих даних немає, то зверніться до відповідального за військовий облік в вашому закладі (в невеликих клініках зазвичай це секретар голов.лікаря), нехай вона зв´яжеться з вашим районним воєнкомом і уточнить, що від вас потрібно і коли підійти.
До медиків завжди дуже лояльно ставляться.
Надежда наш компас
• 15 ноября 2025
Ответ дляПомогалочка
ПП. До цього працювала в ТОВ і ніхто нічого не вимагав.
Елена....39• 15 ноября 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Как повезло.я бы уволилась
Помогалочка• 15 ноября 2025
Ответ дляЕлена....39
Как повезло.я бы уволилась
Уволиться можно, а дальше куда?
Надежда наш компас
• 15 ноября 2025
Ответ дляДобрая свекровь
А навіщо вам кудись їхати?
У вівторок піду до юриста. Попробують зробити запит, але ця клініка дуже правильна, скоріш за все відправлять в воєнкомат.
Надежда наш компас
• 15 ноября 2025
Ответ дляЕлена....39
Как повезло.я бы уволилась
Чому? Звільнитись можу. Але... мені ще працювати декілька років точно і не факт, що на іншій не вимагатимуть цей облік.
Хоча... де б я не працювала, кругом закривали очі на це.
Елена....39• 15 ноября 2025
Ответ дляПомогалочка
Уволиться можно, а дальше куда?
Другую клинику... неофициально
Помогалочка• 15 ноября 2025
Ответ дляЕлена....39
Другую клинику... неофициально
Сейчас, наверное, только официально везде берут.
Надежда наш компас
• 15 ноября 2025
Ответ дляЕлена....39
Другую клинику... неофициально
Мені десь треба працювати і офіційно. Ну і я ж лікар, на мені відповідальність. Через деякий час все одно оформляють.