Конотопська відьма• 15 ноября в 23:23

А ви водите авто?

Зробіть вибір:
вже голосів: 101
Права є, але не керую
Керую, правам більше 5років
Керую, правам 3-5років
Керую, правам 1-2роки
Керую, правам менше року
Навчаюсь зараз
Не керую, але піду навчатися
Не керую, але хотілось б
Не керую і не хочу
Коханозадовільна• 15 ноября в 23:55
Ответ длясою не люблю
В Україні
Можна було йти в автошколу в 16 років і здавати , але водити після 18 рокі в
В нас в середній школі була автошкола
В рот не ложи• 15 ноября в 23:58
Ответ дляКалинові вуста
Вожу в странах с правосторонним и левосторонним движением
Аналогично ) причём на нашей машине. Сразу было непривычно, раз не туда повернула, сейчас уже привыкла
В рот не ложи• 15 ноября в 23:58
Ответ длявсемВсёИмного
Я в 46 лет права получила на авто и заодно на мотоцикл. Не знаю зачем, но обучение было дёшево🤣
Мне подарили категорию на мотоцикл. В далёкий 1999
Подмигашка• 16 ноября в 00:00
Ответ дляЖивунаБагамах
Права давали, але там помітка була, що керувати дозволено з такої то дати . У мене теж такі
Аааа, а я чекала 18 років, хоча в 17 вчилася. Але то було середина 90 років...
всемВсёИмного• 16 ноября в 00:01
Ответ дляВ рот не ложи
Мне, можно сказать, тоже. Категория 1000 грн стоила и 10 уроков по 50 грн)) 2020 год
В рот не ложи• 16 ноября в 00:02
Ответ длявсемВсёИмного
А я оплатила категорию В, пришла, а мне сказали, что она подешевела боже, были времена, что что-то дешевело)))
Говорят, деньги вернуть не можем, хотите категорию А откроем ?
ЖивунаБагамах• 16 ноября в 00:05
Ответ дляПодмигашка
У школі 10,11 клас навчали . Отримала посвідчення, коли не було ще 18 , але примітка була ще що можна керувати з такого то . Ще були ті папірці ламіновані .
всемВсёИмного• 16 ноября в 00:14
Ответ дляВ рот не ложи
Тоже прикольно))
всемВсёИмного• 16 ноября в 00:19
Ответ дляПодмигашка
Це не в Україні?
Мой муж в Украине права получил в 16 лет, но стояла пометка, что разрешено управлять автомобилем с 18 лет. Это 91 год был.
Залізний кіготь• 16 ноября в 00:21
В 31 год пошла учиться, хотя до этого машина была в семье уже 8 лет, но не было необходимости водить. А это пошла отвлечься от горя, занять голову и руки и теперь считаю это одним из самых классных умений, которыми обладаю. Училась на механике, ездила очень мало на ней, потом пересела на автомат.
В курсі діла• 16 ноября в 00:38
Ответ дляМаю рацію
Блин, девчата, какие вы молодцы, что научились в молодости
Я дотянула до 48, сложновато, но учусь
Мне кажется, чем моложе, тем легче даётся, меньше страха, быстрее скорость реакции
Мне 45 скоро будет, полгода за рулем. Страшно порой, но еду, т.к. удобно, классно, кайфово.
Вредняжка• 16 ноября в 01:38
Керую 1,5 місяці, правам 18 років
Мочалкин блюз• 16 ноября в 03:20
Очень хочу, но считаю себя бестолковой, не справлюсь, не сдам, невнимательная, чтоб моя хотелка боком не вылезла, у мужа есть авто, одно на двоих водить не будем, мне покупать и содержать накладно, короче пока вопрос на паузе, но я конечно очень бы гордилась собой, если бы водила.
Подмигашка• 16 ноября в 10:58
Ответ дляМочалкин блюз
Це з треба так себе не любити щоб нахивати бестолковою... Не розумію як про себе так можна...
автор Конотопська відьма • 16 ноября в 12:39
Ответ дляПодмигашка
Люди з критичним мисленням завжди оцінюють себе обʼєктивно. І тільки дурні завжди у захваті від себе))
Подмигашка• 16 ноября в 12:48
Ответ дляКонотопська відьма
Нееее не плутайте тепле з мяким. Самокритично і об´єктивно це - ’я не відчуваю що зможу безпечно для себе і інших їздити’ . Це факт
А зневага це характеризувати себе образливим узагальненими епітетами типу ’бестолкова’. Просто уявіть цю ситуацію на роботі. Якби назвали ’тупорилою бестолковою ідіоткою’, людина б образилася, а якби сказали ’поки недостатньо досвіду для керівника проєкту- нормально. Тож чому самою до себе можна дозволяти ставитися зневпжливо?
автор Конотопська відьма • 16 ноября в 13:09
Ответ дляПодмигашка
Людина може перебувати в будь-якому моральному стані, тим більше що ніхто не бачить її особу. Якщо ви вважаєте себе думаючою людиною, мали б це розуміти