Теща дочки• 11 ноября в 09:30

Загадка для автомобілістів

Відгадайте, що вам говорить автодор червоним хрестиком ?
Борщик• 11 ноября в 09:31
Всі автомобілісти вже в курсі)
Упругая попка• 11 ноября в 09:35
Ответ дляБорщик
Всі автомобілісти вже в курсі)
Я не в курсі. Пішла погуглила, вже в курсі. Це експериментальний варіант і тільки в Києві наразі. А так як ми живемо не в Києві, то і не знаємо
Борщик• 11 ноября в 09:34
Тестовий знак, який повідомляє, про те, що рух зустрічних тз зупинено і ви можете рухатись в любому потрібному вам напрямку
ТАЗератти• 11 ноября в 09:34
забороняючий сигнал для зустрічного напрямку
автор Теща дочки • 11 ноября в 09:36
Ответ дляБорщик
А самі б здогадалися? Для мене, наприклад, все неочевидно. Навіть навпаки - нелогічно
Країна мрій• 11 ноября в 09:37
Чим зелена стрілка не вгодила...
Упругая попка• 11 ноября в 09:38
Ответ дляТеща дочки
Ні. Для мене він більш логічний був би, що рух заборонено, але при цьому зелений сигнал світлофора і логіки ніякої не знаючи конкретне значення
Крим мій• 11 ноября в 09:39
Ответ дляТеща дочки
Так вам знаки і не повинні бути очевидними чи логічними, їх просто треба знати.
Нагайна• 11 ноября в 09:39
Дивний знак
Червоний асоціюється із забороною, а тут безпечний напрямок для повороту наліво
Мене би ввів у ступор
Не краще б було дати цьому знаку зелений колір?
Упругая попка• 11 ноября в 09:39
Ответ дляКраїна мрій
Чим зелена стрілка не вгодила...
Зелена стрілка для повороту праворуч. А цей говорить про те, що можна повертати безпечно ліворуч
Нагайна• 11 ноября в 09:40
Ответ дляКрим мій
Ні мають бути логічними і очевидними
Їх треба розуміти, а не тільки знати
Нагайна• 11 ноября в 09:40
Ответ дляУпругая попка
Ну то зробили б таку саму стрілку
Країна мрій• 11 ноября в 09:42
Ответ дляУпругая попка
Та просто було б звичніше і зрозуміліше використати зелену стрілку наліво. Зрозуміло що будь-яке нововведення можна вивчити. Але цей знак зовсім неочевидний.
Альфред Шнитке• 11 ноября в 09:43
Я сперва подумала, что это крест, который используется при реверсивном движении, но его перекосило
Кіна не буде• 11 ноября в 09:45
Ответ дляАльфред Шнитке
Я теж подумала, що то про реверсивну полосу.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 11 ноября в 09:47
Ответ дляКрим мій
Бред. Знаки нужно понимать. Именно поэтому они делятся по цветам и формам. Этот знак абсолютно не логичен и интуитивно непонятен - красный свет - это всегда предупреждение или запрещение. Чем не подошла тут обычная зелёная стрелка?
Зупка_цем• 11 ноября в 09:47
О, круто. Я в Полтаві живу. У нас зараз багато світлофорів налаштовані так, що в одну сторону зелений вмикають на 10 секунд раніше, ніж іншу, це там, де багато повертають ліворуч. Але якщо людина немісцева і їй треба првернути ліворуч, то вона не знає, що у зустрічної смуги ще червоний, і вона стоїть, а всі місцеві за нею нервують))) така секція світлофора була б потрібна.
Нагайна• 11 ноября в 09:48
Передивилася книгу ПДР 21 рік - немає цього знаку
Покажіть мені водіїв які кожного року передивляються нові знаки
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 11 ноября в 09:50
Ответ дляУпругая попка
Вы шутите?
Нагайна• 11 ноября в 09:54
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Вы шутите?
Він тільки дає нам знати, що зустрічка зупинена в цей час
Упругая попка• 11 ноября в 09:55
Ответ дляНагайна
Ну то зробили б таку саму стрілку
Зелена стрілка не означає, що рух зустрічного транспорту заборонений і якщо зустрічний їде прямо, а ви повертаєте ліворуч, то все одно маєте пропустити. А ця додаткова секція говорить про те, що рух зустрічного транспорту заборонено і ви можете безпечно повернути ліворуч нікого не пропускаючи із зустрічного транспорту
Нагайна• 11 ноября в 09:56
Ответ дляУпругая попка
Я розумію, для чого зелена стрілка
Але ж погодьтеся - не логічно давати ,,зелений колір,, червоним
Миллениалка• 11 ноября в 09:56
Ответ дляУпругая попка
Пункт 8.7.3.б ПДР написали для вас особисто. Але ви, здається, вибрали ’права за сало’
Околовита• 11 ноября в 09:58
Можно дать им идею. В Вайбере и Телеге куча значков и смайликов есть - можно еще кучу сигналов светофоров придумать на радость полиции и отмывающих деньги в администрациях
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 11 ноября в 10:01
Ответ дляНагайна
Так у встречки в этот момент горит красный. Они стоят- я еду.
Нагайна• 11 ноября в 10:03
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Це для вашої впевненості, що вони стоять
Зоркая Зорро• 11 ноября в 10:04
Мне вот интересно, зачем это? Я много путешествую по разным странам и нигде такого не видела. Всегда зеленая стрелка на светофоре для поворота налево.
Нагайна• 11 ноября в 10:04
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Я вже писала вище. Для мене це не логічний знак, який може дати якісь сумніви при повороті
Зоркая Зорро• 11 ноября в 10:07
Так, погодите, gpt сказал, что это ревностное движение, тогда логично. Я просто выше прочитала, что это для поворота налево

Красный крест на отдельном светофоре, как на фото, — это сигнал реверсивного движения.

Он запрещает движение по данной полосе, даже если рядом обычный светофор показывает зеленый.

Объяснение:
• Если горит красный крест (X) — движение по этой полосе запрещено.
• Если горит зеленая стрелка (вниз) — полоса открыта.
• Иногда бывает желтая стрелка ↘ или ↙ — предупреждает, что скоро полоса изменит направление.

Такой тип светофора используется на дорогах с реверсивными полосами, где направление движения по полосам может меняться (например, утром больше полос в одну сторону, вечером — в другую).

То есть в этой ситуации:
— Зеленый обычный светофор разрешает движение по другим полосам.
— Красный крест означает, что именно по этой конкретной полосе ехать нельзя.
Околовита• 11 ноября в 10:08
Ответ дляЗоркая Зорро

Объяснение:

То есть в этой ситуации:
там другой крест