Бавовна• 2 часа назад
Як зрозуміти це оголошення від залізничників?
Тобто, в ці дати зазначені потяги не будуть їздити??? А чого вони квитки продають? Поясніть, може хто з уз є?
Бавовна
• 2 часа назад
Ответ дляПупуговка
Эти поезда будут идти до Чопа только, по ходу.
Прикольно… а потяг чоп-будапешт? Не поїде, взагалі?
Пупуговка• 2 часа назад
Ответ дляБавовна
Почему?
Пупуговка• 2 часа назад
Ответ дляКозацькаДуша
Так они до Чопа будут идти и все
Автор не вкурит, что Мукачево после Чопа), ремонт на отрезке Мукачево-чоп не мешает поездам курсировать из Европы до чопа.
КозацькаДуша• 2 часа назад
Ответ дляПупуговка
А понятно. А я как раз не вкурила, что непонятно Автору🤣
Бавовна
• 2 часа назад
Ответ дляКозацькаДуша
Так они до Чопа будут идти и все
Тобто, потяг 031 чоп-будапешт будет ідти з Чопа до Чопа?
Пупуговка• 2 часа назад
Ответ дляБавовна
Он будет идти чоп-Будапешт. Будапешт-чоп.
Пупуговка• 2 часа назад
Автор, посмотрите схему маршрута поезда чоп-Будапешт и вы увидите, что он не проезжает Мукачево.
Кундалина• 2 часа назад
Ответ дляБавовна
Все поезда для которых раньше Чоп был одной из станций на пути - на время Чоп стал конечной.
Бавовна
• 2 часа назад
Ответ дляПупуговка
То не автор не вкурить, а оголошення рогульське
Бодіпозітівна• 2 часа назад
Автор, раніше 31 потяг йшов від Мукачево до Будапешта через Чоп. А зараз з Чопа до Будапешта. На сайті УЗ за номерами потягів можете самі подивитися маршрути
Бавовна
• 2 часа назад
Ответ дляПупуговка
Я це знаю, я думала, що їх відмінили, в принципі на проміжку чоп-будапешт
Бавовна
• 2 часа назад
Ответ дляБодіпозітівна
А скажіть, будь-ласка, оце що помилка системи? Чого там доба вказана на потяг о 18, це ж нереально, він іде 5 годин
КокошинЭль• 2 часа назад
Ответ дляБавовна
Саме так!
Бодіпозітівна• 1 час назад
Ответ дляБавовна
Не знаю. У вас там стоїть галочка ’з пересадками’, а якщо без пересадок?
Ось на сайті
Бавовна
• 1 час назад
Ответ дляБодіпозітівна
Ось на сайті
Так, у деталізаціі все ок. Без пересадок натиснула-те саме 🙈
І квиток на пошту прийшов і там надпис-прибуття через добу
Бодіпозітівна• 1 час назад
Ответ дляБавовна
Можливо збій. Напишіть на фб Укрзалізниці в приватні, чого так, вони відповідь нададут. Або зателефонуйте в касу, наприклад, так скоріше буде. А так тільки коли квитки купите і там буде зазначена дата та час виїзду та прибуття, будете знати точно)
Бодіпозітівна• 1 час назад
Ответ дляБавовна
Ого... Телефонуйте в касу, пишіть в підтримку, можливо і збій, але як потім їхати по такому квитку . Напишіть потім, будь ласка, в чому справа
Бавовна
• 1 час назад
Ответ дляБодіпозітівна
Писала-мовчать, тільки тре телефонувати. Купила квиток вже, там саме доба зазначена, це брєд
Директор Пляжу• 1 час назад
Карту откройте бляха муха. Поедут по другой ветке-объедут указанный участок во время ремонта
Последний вагон• 1 час назад
Ответ дляБавовна
По Україні добу будете об´їжджати.
Бодіпозітівна• 1 час назад
Ответ дляБавовна
Та да, щось не те. І на наступні дати на цей час теж добу показує
Бодіпозітівна• 1 час назад
Ответ дляДиректор Пляжу
То відкрийте, і подивіться - де Чоп, де кордон, і як об’їзжати будуть по вашому
Курочка• 1 час назад
Ответ дляБавовна
Колись зустрічала вже такий збій у часі міжнародних потягів. Там через різницю у часі збій у даті і неправильно рахує.
Бавовна
• 1 час назад
Ответ дляПоследний вагон
По Україні добу будете об´їжджати.
Та ну