Сокодавка ще та• 17 ноября в 11:01
Ваші 14річки самі оформлюють зимову тисячу?
Копирайторша• 17 ноября в 11:04
Ви не читали умови? Начебто оформити можна з 18. До цього віку оформлюють батьки
ГоловнаЯ• 17 ноября в 11:10
Мой трусы продаёт заинтересованным покупателям, эта тысяча ему ни к чему
Кто крайний?• 17 ноября в 11:17
Я думала, що це малозабезпечини і іншим, кому дуже потрібна підтримка, а що , роздають ’бюджетні гроші’ на право і на ліво всім ?
Колгоспниця• 17 ноября в 11:19
Ответ дляГоловнаЯ
Использованные для нюхачей?
ГоловнаЯ• 17 ноября в 11:29
Ответ дляКолгоспниця
Использованные для нюхачей?
Я не знаю кому и зачем, даже знать не хочу, но ему это приносит доход
Ms. При теле• 17 ноября в 11:33
Ответ дляПлакулька
Навіть кому майже 18 не дає. Які 14.
Я за неї.
Повинно бути 18.
Я за неї.
Повинно бути 18.
скажіть, будь ласка, підтягую свідоцтво дитини, де подається заява, пише що свідоцтво вже є, і викидує з дії(. Як Ви подавали заяву через дію на дитину?
Плакулька• 17 ноября в 12:18
Ответ дляMs. При теле
Подавала вночі(працюю ночами). Вдень теж не виходило.А вночі згадала,і все швидко вийшло.Спробуйте пізніше, можливо через велике навантаження не працює поки як слід.
Ну і я не підтягувала,свідоцтво дитини в мене давно там.В мене світилася рамочка знизу -подати на дитину,чи щось таке.Я натиснула,підтвердила і ок
Ms. При теле• 17 ноября в 12:18
Ответ дляПлакулька
дякую Вам
Ms. При теле• 17 ноября в 12:19
Ответ дляПлакулька
а в мене така рамочка не світиться подати на дитину, свідоцтво дитини те ж підтягнуте давно
Плакулька• 17 ноября в 12:20
Ответ дляMs. При теле
Вона в мене вдень теж не світилася. А вночі з´явилась.
Ms. При теле• 17 ноября в 12:20
Ответ дляПлакулька
дякую, буду пробувати вночі)
В кого тако було• 17 ноября в 20:39
Ответ дляГоловнаЯ
Разводит от имени девушек?