Сокодавка ще та• 17 ноября 2025

Ваші 14річки самі оформлюють зимову тисячу?

Малая Налегке• 17 ноября 2025
я за него
Скромняшка• 17 ноября 2025
та щас
Копирайторша• 17 ноября 2025
Ви не читали умови? Начебто оформити можна з 18. До цього віку оформлюють батьки
сама себе прекрасная• 17 ноября 2025
Мои даже не в курсе, что это
ГоловнаЯ• 17 ноября 2025
Мой трусы продаёт заинтересованным покупателям, эта тысяча ему ни к чему
Кто крайний?• 17 ноября 2025
Я думала, що це малозабезпечини і іншим, кому дуже потрібна підтримка, а що , роздають ’бюджетні гроші’ на право і на ліво всім ?
Колгоспниця• 17 ноября 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Использованные для нюхачей?
ГоловнаЯ• 17 ноября 2025
Ответ дляКолгоспниця
Использованные для нюхачей?
Я не знаю кому и зачем, даже знать не хочу, но ему это приносит доход
Плакулька• 17 ноября 2025
Навіть кому майже 18 не дає. Які 14.
Я за неї.
Повинно бути 18.
Ms. При теле• 17 ноября 2025
Ответ дляПлакулька
Навіть кому майже 18 не дає. Які 14.
Я за неї.
Повинно бути 18.
скажіть, будь ласка, підтягую свідоцтво дитини, де подається заява, пише що свідоцтво вже є, і викидує з дії(. Як Ви подавали заяву через дію на дитину?
Плакулька• 17 ноября 2025
Ответ дляMs. При теле
Подавала вночі(працюю ночами). Вдень теж не виходило.А вночі згадала,і все швидко вийшло.Спробуйте пізніше, можливо через велике навантаження не працює поки як слід.
Ну і я не підтягувала,свідоцтво дитини в мене давно там.В мене світилася рамочка знизу -подати на дитину,чи щось таке.Я натиснула,підтвердила і ок
Ms. При теле• 17 ноября 2025
Ответ дляПлакулька
дякую Вам
Ms. При теле• 17 ноября 2025
Ответ дляПлакулька
а в мене така рамочка не світиться подати на дитину, свідоцтво дитини те ж підтягнуте давно
Плакулька• 17 ноября 2025
Ответ дляMs. При теле
Вона в мене вдень теж не світилася. А вночі з´явилась.
Ms. При теле• 17 ноября 2025
Ответ дляПлакулька
дякую, буду пробувати вночі)
Мир Мир Мир!• 17 ноября 2025
Хай воно вдавиться тою тищею, падло зелене
В кого тако було• 17 ноября 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Разводит от имени девушек?