Замрійлива• 17 ноября в 12:02
Кто хамло?
Как вы общаетесь, если встречаете такое же хамло и у вас происходит столкновение интересов?
Дюйм оф о4ка• 17 ноября в 12:09
Я не хамло, но в случае необходимости, человеку затыкаю рот в два счёта. Если что , не сразу получалось , стеснялась вначале, потом дома прокручивала ситуацию. В общем училась заставлять себя давать отпор. И вуаля, теперь мне палец в рот не клади)
Электричка• 17 ноября в 12:16
Желаю найти взаимопонимание в другой сфере общения такой же, и теряю интерес к собеседнику.
Я такая - жду трамвая• 17 ноября в 12:30
Ответ дляПотішаюся
Ви себе ввжаєте хамлом? А бути вихованим не пробували?
Це як змусити лівшу писати правою.
Хамство це в крові. Вони навряд чи розуміють, як поводитися по іншому
Чумацький Шлях• 17 ноября в 12:30
Ответ дляПотішаюся
Сьогодні зранку в забитій маршрутці ввічливо попросила дівчину зняти наплічник.
А от вона ввічливою бути не збиралася.
Потішаюся• 17 ноября в 12:49
Ответ дляЧумацький Шлях
А от вона ввічливою бути не збиралася.
І ви опустились до її рівня? А можна було продовжувати бути ввічливою
Потішаюся• 17 ноября в 12:50
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Це як змусити лівшу писати правою.
Коли хтось сцить під кущем ви ж не стаєте поруч?
Чумацький Шлях• 17 ноября в 13:00
Ответ дляПотішаюся
А я продовжила
І ввічливо запитала, чи довго вона ще збирається щось розповідати, якщо я вже давно замовкла?
І кому, власне, розповідає, що я зла, якщо я мовчу?
Я такая - жду трамвая• 17 ноября в 13:01
Ответ дляПотішаюся
Це не про хамло.
Діточки 3-х років сцять під кущами , поруч стоїть мамка. Собачка сере на асфальті і за нею не прибирають. Сміття коло баку, але не в баці. Це про байдуже ставлення до спільного простору
Потішаюся• 17 ноября в 13:11
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Це не про хамло.
Я привела приклад. Ви ж вихована людина і пісяєте під кущем? Я сподіваюсь. То навіщо гнути матюки у відповідь?
Я такая - жду трамвая• 17 ноября в 17:18
Ответ дляПотішаюся
Хамло це не лише матюки. Можно і літературно хамити, при цьому вважати, що то насправді ’гостре слівце’ і влучно відповідь. Тонка межа.