Кудрі кручу сама• 17 ноября в 12:26

Шоколад Kinder яйце JOY STRANGER THINGS

Доброго дня, де можна придбати дешевше в Києві, хочу своїм похресникам та племінникам купити
Я натуралка• 17 ноября в 12:27
в Авроре, Варусе, Сильпо были.
Поліцейський патруль• 17 ноября в 12:30
Я видела только по 75, дешевле не нашла. Есть в Ашане Проспект
автор Кудрі кручу сама • 17 ноября в 12:34
В Тік -Тоці пишуть що придбали по 55 грн, но де не вказують, я теж на Промі бачила по 72 грн з безкоштовно доставкою. Тож думаю може ви підкажите
Будьте так ласкаві• 17 ноября в 12:43
Дочка в Авроре покупала по 70 с чем то, и в магазинчиках товаров из Европы, у нас это Евросмак по 65 грн
Вподобайден• 17 ноября в 13:02
В магазинах, де товар з Європи, там вони найдешевші)
В танке• 17 ноября в 15:32
в Ашане около 70 грн