Кошка Мурка• 17 ноября в 13:34
Фармацевти, підкажіть, ліки прострочені на 3-4 міс можна приймати?
А конкретно - сироп від кашлю з карбоцистеїном.
Научительница• 17 ноября в 13:36
У ліків таймер не вмонтований, це лише захист від судового позову.Якщо це не сироватка, яка має зберігатись в холодильнику, наприклад, то 3-4 місяці просрочки для ліків це нічого, вони спрацюють.
Кошка Мурка
• 17 ноября в 13:40
Ответ дляНаучительница
Дякую
Мама Карло• 17 ноября в 20:29
Я пила антибиотик уже пару раз, просрочен на год, помог от цистита, все ок.