Обижулька• 18 ноября в 00:03

Чи є такі вакансії в сфері цивільного захисту? Чи норм там зарплата?

Чи є в таких підрозділах механіки чи слюсаря? Зп мінімалка на таких посадах чи нормальна типу як пише гугл від 28к?
буреЛОМКА• 18 ноября в 00:06
Якась уже розпливчаста назва.
Конкретніше можна,що це за установа,і чим займається
автор Обижулька • 18 ноября в 00:06
Ответ длябуреЛОМКА
Якась уже розпливчаста назва.
Цікавить робота в підрозділах дснс
буреЛОМКА• 18 ноября в 00:09
Ответ дляОбижулька
Цікавить робота в підрозділах дснс
Зрозуміло. Там заробляють більше, але це не механіки і слюсарі. Двоє знайомих пожежниками працюють.
Там багато різних служб.І зараз дуже багато роботи.
автор Обижулька • 18 ноября в 00:13
Ответ длябуреЛОМКА
Ну найбільше в піротехніків за але туди не хочу, цікавить саме обслуговування авто, знайомий знайомих працює водієм-механіком має 26к, тому цікавлюсь чи є там посада саме механіка і яка зп