Обижулька• 18 ноября 2025
Чи є такі вакансії в сфері цивільного захисту? Чи норм там зарплата?
Чи є в таких підрозділах механіки чи слюсаря? Зп мінімалка на таких посадах чи нормальна типу як пише гугл від 28к?
буреЛОМКА• 18 ноября 2025
Якась уже розпливчаста назва.
Конкретніше можна,що це за установа,і чим займається
Обижулька
• 18 ноября 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Якась уже розпливчаста назва.
Цікавить робота в підрозділах дснс
буреЛОМКА• 18 ноября 2025
Ответ дляОбижулька
Цікавить робота в підрозділах дснс
Зрозуміло. Там заробляють більше, але це не механіки і слюсарі. Двоє знайомих пожежниками працюють.
Там багато різних служб.І зараз дуже багато роботи.
Обижулька
• 18 ноября 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Ну найбільше в піротехніків за але туди не хочу, цікавить саме обслуговування авто, знайомий знайомих працює водієм-механіком має 26к, тому цікавлюсь чи є там посада саме механіка і яка зп