Зараз все скажу• 18 ноября в 11:24
Замена молнии в жилетке Киев
Какие цены? Может кто недавно делал? Или уже дешевле новую купить ?)
А ось і я• 18 ноября в 11:38
Дуже залежить від району.
Я знаю, де можна за 300 замінити, а на іншому березі це вже буде 500.
Ви впевнені, що потрібна заміна блискавки? Іноді досить замінити лише ’собачку’, а це 50-70 грн.
Голена блондинка• 18 ноября в 11:39
Міняла блискавку в куртці в точці в Епіцентрі на Полярній за 600 грн. Якщо дешева жилетка, то не знаю, чи варто
Голена блондинка• 18 ноября в 11:40
Ответ дляА ось і я
Дуже залежить від району.
В Епіцентрі 200 грн. замін собачки. Діліться місцями, де можна дешевше замінити
Чесно брешу• 18 ноября в 11:40
Ответ дляА ось і я
Дуже залежить від району.
В моєму місті майстер міняє собачку за 30 грн.
Чесно брешу• 18 ноября в 11:41
Я б сама перешила, вручну, бо віддавати такі гроші не готова. На парці своїй місяць тому перешила сама блискавку, правда, зайняло 4 дні, пальці боліли.
А ось і я• 18 ноября в 11:47
Ответ дляГолена блондинка
ДВРЗ, вул. Алматинська.
Є три ательє. Давати точні адреси?
А ось і я• 18 ноября в 11:47
Ответ дляЧесно брешу
Автор про Київ запитує.
Голена блондинка• 18 ноября в 11:50
Ответ дляА ось і я
ДВРЗ, вул. Алматинська.
Є три ательє. Давати точні адреси?
Дякую, я на правому. Проїжджу більше бензину - здати/забрати.
А ось і я• 18 ноября в 12:06
Ответ дляГолена блондинка
Може бути у Вашому районі десь маленьке ательє.
Спробуйте у групі мікрорайону запитати.
Голена блондинка• 18 ноября в 12:09
Ответ дляА ось і я
Спробуйте у групі мікрорайону запитати.
Та я впринципі не памʼятаю, коли до минулого тижня міняла. Просто якось співпало, що довелося міняти і блискавку і собачку, то я в курсі цін в Епіцентрі
Цвіпканя• 18 ноября в 12:23
Ответ дляГолена блондинка
собачку можна самому купити за 30грн і вставити
Конфиденциальность• 18 ноября в 12:26
В мене грн сто коштувала заміна блискавки + купувала сама блискавку
Цвіпканя• 18 ноября в 12:26
на Оболони замена молнии на детскую курточку от 400-500грн, зависит от длины молнии и от её качества
Идеальная оптимистка• 18 ноября в 12:41
цены абзац. купила джинсы в синсей за 500, подшила за 300
ГоловнаЯ• 18 ноября в 13:56
Дешево не буде, бо там розпорювати стару довше, ніж вшити нову блискавку.
Зараз все скажу
• 18 ноября в 14:27
Девочки, нашла мастера, предложила заменить половину, она черная, подобрала молнию 220 грн. Спасибо всем