Сплюшка• 19 ноября 2025
Робота тренажерного залу під час тривоги
Вітаю!
Питання до тих, хто орієнтується в питанні роботи тренажерного залу під час повітряної тривоги. На прикладі сьогодняшної ситуації: тривога з ночі, тренування на 7.30 ранку. Оскільки була ракетна небезпека, попередили зал о 7.00, що через тривогу заняття не зможу відвідати. Клуб повідомив, що тренування згоріло.
Стало цікаво розібратися в цьому питанні. Клуб надав відповіді, що у нас вже тривога поділяється на масовану та стандартну. І оскільки тривога не була масованою, то клуб мав право працювати та списати тренування.
Можливо, хтось знає де правда в цій ситуації