УжеВотДа• 20 ноября в 11:40

В яких професіях українці заробляють найбільше у 2025

У 2025 році в Україні значно зріс рівень зарплат у низці галузей, зокрема в будівництві. За жовтневими даними сервісу OLX Робота, медіанні виплати в окремих професіях досягають 60 тисяч гривень на місяць. Порівняно з жовтнем 2024-го, зростання в окремих категоріях склало до 43%.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Найвищі виплати — у сфері будівництва

Найбільше вакансій із високими зарплатами — в категорії "Будівництво та оздоблювальні роботи". Тут фіксують найпомітніше зростання: у межах 25–43%. У жовтні 2025 року найвищі медіанні зарплати мають:

штукатур — 60 тис. грн (зростання на 20%);
фасадник — 58 тис. грн (+25%);
автор УжеВотДа • 20 ноября в 11:40
виконроб — 50 тис. грн (+43%);
муляр та маляр — по 48 тис. грн (+6% і +32%);
будівельник, плиточник — 45 тис. грн (+29%).
Логістика і медицина — теж у лідерах
В галузі перевезень найбільш оплачувані вакансії — у далекобійників. Їм пропонують у середньому 53 тис. грн, що на 5% більше, ніж торік.
Медики також серед тих, хто отримує пристойні зарплати. Зокрема, стоматологи мають близько 40 тис. грн щомісячно, що на 33% більше, ніж раніше.
У сфері нерухомості на таку ж суму можуть розраховувати рієлтори та менеджери з продажу.
На СТО та автомийках:
автоелектрик — 40 тис. грн (+14%);
автомаляр — 40 тис. грн;
автор УжеВотДа • 20 ноября в 11:41
автослюсар — 38 тис. грн (+15%);
механік — 35 тис. грн (+8%).
Серед будівельників зарплати в межах 35–38 тис. грн мають зварювальники, електрики та монтажники.
Виробництво та сільське господарство
Багато вакансій із зарплатами від 30 до 35 тисяч гривень — у сфері виробництва та робітничих спеціальностей. Наприклад:
токар, екскаваторник — 31 тис. грн;
електрик, механік, технолог, столяр — по 30 тис. грн.
У цьому секторі зарплати зросли на 15–33%, найбільше — у технологів.
У сільському господарстві пропонують:
пилорамщик — 32 тис. грн;
агроном та тракторист — 30 тис. грн.
Найбільша кількість високооплачуваних вакансій, як і раніше, зосереджена у будівництві та на виробництві. У решті галузей високі зарплати трапляються рідше, але деякі спеціалісти можуть отримувати від 35 до 50 тисяч гривень щомісяця.
Фляшка на трьох• 20 ноября в 11:46
далекобійники настоялись в чергах на польському кордоні. зараз знов починаються ускладнення. і не через поляків, а через наших кнуряк. коли вони вже нажруться.
Чебураха з перцем• 20 ноября в 11:48
регочу з цих цифр))) бо якраз таки працюю в будівництві
Водійка хімарса• 20 ноября в 11:50
В эскорте
ЛісАпетная• 20 ноября в 11:54
Ответ дляВодійка хімарса
В эскорте
и еще онлифанс. чем богаты, как говорится
Летала_НаМетле• 20 ноября в 11:55
Ответ дляЧебураха з перцем
Більше чи менше?
Чебураха з перцем• 20 ноября в 11:56
Ответ дляЛісАпетная
усьо, там Гетманцев вже свою лапу наложив((((
ВетерВполе• 20 ноября в 11:56
Пехота
ЛісАпетная• 20 ноября в 11:56
Ответ дляЧебураха з перцем
у нас девушки стойкие, найдут выход
Чебураха з перцем• 20 ноября в 11:56
Ответ дляЛетала_НаМетле
Більше чи менше?
менше, набагато. І люди працюють, заради броні, фактично задармо
ЛісАпетная• 20 ноября в 11:56
Ответ дляВетерВполе
Пехота
Хорошо, но недолго
Чебураха з перцем• 20 ноября в 11:56
Ответ дляЛісАпетная
у нас девушки стойкие, найдут выход
Удалено администрацией...
автор УжеВотДа • 20 ноября в 11:57
Ответ дляЧебураха з перцем
Не задавали себе вопрос зачем на самом деле нужна броня?
автор УжеВотДа • 20 ноября в 11:58
Ответ дляЛісАпетная
у нас девушки стойкие, найдут выход
Трусы продадут!
В горящую хату зайдут!
наКоблучках• 20 ноября в 11:59
Ответ дляЧебураха з перцем
я теж)))
Чебураха з перцем• 20 ноября в 11:59
Ответ дляУжеВотДа
для безплатних тимчасових рабів. Бо як недобір плану у тцкунів, то та бронь моментом злітає
автор УжеВотДа • 20 ноября в 12:00
Ответ дляЧебураха з перцем
Правильный ответ!
Чебураха з перцем• 20 ноября в 12:01
Ответ дляУжеВотДа
Правильный ответ!
20 років технаглядом
Бритоножка• 20 ноября в 12:28
Смішно читати. працвала багато років на комунальному підприємстві, прекрасно знаю заробітні плати по галузях.
Це як зарплата директора 100 000, зп прибиральниці 8000, то середня 54 по заводу.
Чебураха з перцем• 20 ноября в 12:45
Ответ дляБритоножка
або як середня по Укрпошті)))
Сколько_мне_лет?• 20 ноября в 12:57
Фельдшер на швидкій,1.5 ставки.
Летять ракети,тушать полум´я -їдь працюй!
Це про медиків і пристойні з-п
Летала_НаМетле• 20 ноября в 13:46
Ответ дляСколько_мне_лет?
Фельдшер на швидкій,1.5 ставки.
Це про медиків і пристойні з-п
Ставка по тарифній сітці 5527 при мінімалці 8000. і це аж 9 розряд, людина з освітою, не 1 чи 3. Бо надбавки й премія то таке, сьогодні є, завтра нема Ставки жалюгідні, 3-7 тисяч за повний робочий день, навіть у спеціалістів.
Подивіться, людина півтори ставки працює, по 12 годин і купа надбавок, і все одно небагато виходить. А була б ставка першого розряду хочаб мінімальні 8 тисяч, то по 9 будо б значно більше.
Сколько_мне_лет?• 20 ноября в 13:46
Ответ дляЛетала_НаМетле
Подивіться на інших бюджетніків,вони ще навіть не працюють
Летала_НаМетле• 20 ноября в 13:48
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ви на оце подивіться, в поліції свої зарплати, а в освіті. культурі, медицині сльози.
автор УжеВотДа • 20 ноября в 13:49
Ответ дляЛетала_НаМетле
Сравнили полицию и культуру!