Я пані прохана...• 22 ноября в 12:35

Кривий Ріг, люди перекрили дороги...

Люди перед мерією перекрили дороги в зв´язку з несправедливими графіками відключень електроенергії.
Мотористка• 22 ноября в 12:48
Ответ дляПотішаюся
Удалено администрацией...
Відколи в нас є Західна Україна?
Кто крайний?• 22 ноября в 12:49
Ответ дляПотішаюся
Чего это вдруг? Если будут отключать всем равномерно , то у тех. кого отключат постоянно будет больше света. Последний прилёт на ЗУ, а отключать стали больше других
Отключают не только потому что нет генерации, а еще потому что ремонтируют. Так что эти процессы не всегда связаны.
Не боюся осуду• 22 ноября в 12:49
Ответ дляОхиИВздохи
Вона в нашій області
Тільки й того.Але її не область будувала, вона належить не області,а Енергоатому.
Кров з молоком• 22 ноября в 12:49
Ответ дляЗамороженная селедка
Ви в якому місті?
Радійте тихенько, бо сусіди не сплять))
У нас одна влаштувала істерику в місцевій групі, що її виникають, а сусідні декілька разів не вимикали. Це ж скільки треба стирчати в тому вікні, щоб помітити))
Та шо соседи, у дочки в доме одна жительница истерит, почему их не отключают. И это новый ЖК, т.е. не бабка пенс
автор Я пані прохана... • 22 ноября в 12:53
Ответ дляПотішаюся
Тільки коли прильоти в були в Київські обл. ЗУ не відключали, а коли прильоту стався там то Київ і обл. тільки посилили відключення.
Трахтибидох• 22 ноября в 12:50
Ответ дляПотішаюся
Так ви самі це написали - почали трохи відключати ЗУ ,а інших ще більше
Пупуговка• 22 ноября в 12:50
Ответ дляЯ пані прохана...
Графіка зараз дійсно несправедливі. Хтось сидить по 15-16 годин без світла, а хтось сидить по 6-7 годин, а хтось взагалі зі світлом.
То питания в чому?
До люди без світла, чи, що хтось ’тільки’ 6 годин на добу без світла в інший 10?

А чому хтось з вілою в Іспанії, а інший втратив житло і на дворі то ця несправедливість нікого не турбує щоб перекривати дороги?
Молчалка• 22 ноября в 12:50
Ответ дляКто крайний?
А ведь в Кривом рогу в 2019 была беспрецедентная поддержка нынешнего президента и его партии. Ну хоть поржем, да, автор?
та вся країна не скучно живе все не перший рік.
Потішаюся• 22 ноября в 12:52
Ответ дляВетерВполе
Давно Пора собирать народ для восстания против буржуев.
Перекрывать все дороги по стране и пусть трясут мандыча своего и на украденные им 100 млн баксов покупают мини ТЭС, как это сделал мэр Харькова ( единственный нормальный мэр, а не ворье как все остальные)!
Не боюся осуду• 22 ноября в 12:50
Ответ дляТрахтибидох
Тоді інші області взагалі світло не побачуть
Що за маячня?
Потішаюся• 22 ноября в 12:51
Ответ дляМотористка
Відколи в нас є Західна Україна?
С тех пор как есть восточная
Потішаюся• 22 ноября в 12:51
Ответ дляКто крайний?
Удалено администрацией...
автор Я пані прохана... • 22 ноября в 12:52
Ответ дляМотористка
Авторе, а для чого винуватити форумчанина? Це ж не вона б´є по інфраструктурі. Є багато проблем з передачею електроенергії з одних областей в іншу, русня цього й хотіла, щоб десь був Дефіцит, десь надлишок, і неможливість перерозподілу
А де я винувачу? Люди зі світлом і розмірковують по іншому .
Мотористка• 22 ноября в 12:52
Ответ дляПотішаюся
С тех пор как есть восточная
То й зрозуміло, що поки буде гризня між сходом і заходом, нічого хорошого не буде
Кто крайний?• 22 ноября в 12:52
Ответ дляПотішаюся
Удалено администрацией...
Потому что это другая сеть!
Трахтибидох• 22 ноября в 12:53
Ответ дляНе боюся осуду
Що за маячня?
Так і зараз так є
Мотористка• 22 ноября в 12:53
Ответ дляЯ пані прохана...
Так враження, що ще має бути соромно тому, хто зі світлом
Потішаюся• 22 ноября в 12:53
Ответ дляМотористка
Слушайте, при чем тут ваша грызня, люди хотят справедливости, чтоб всем отключали одинаково, а не одни выгребали за других!
Завтра не пью• 22 ноября в 12:53
Ответ дляПотішаюся
Удалено администрацией...
Не отключат.
Мамина корзиночка• 22 ноября в 12:54
Поясніть мені таке. Ну відключають бо лагодять. ок. Чому тоді на ніч не вимикати усіх побутових? Навіщо графіки вночі, і більш того графіки такі самі як і вдень, але ж вночі споживання менше.. Я взагалі не розумію логіки тих нічних відключнеь...
Потішаюся• 22 ноября в 12:54
Ответ дляКто крайний?
Потому что это другая сеть!
Какая это ?
Не боюся осуду• 22 ноября в 12:54
Ответ дляМотористка
Відколи в нас є Західна Україна?
А що вже відділились від України?Коли?
А я женатая• 22 ноября в 12:55
Ответ дляОхиИВздохи
А що нам тоді , в Миколаєві вийти на вулиці з плакатами’ Не дамо ні кому, на куй тот Херсон, Запоріжжя, Кривий Ріг тощо’
Область виробляє в 10- ро більше ніж витрачає і ’ перенаправляє’ в ті області де нестача.
Нічого витримаємо
По киме тюрьма плачет ( меньше смотрите укр сми, имейте критическое мышление, посмотрите експортэ /э молдова, Румынию, Словакия. Есть сайты, Украина 1 место занимает, и да, фортеця сегодня скасувала отключения
Мотористка• 22 ноября в 12:55
Ответ дляПотішаюся
Вивчіть те, як налаштована енергосистеми України, як йде перерозподіл, живлення, перед тим як писати що хтось жирує
Кто крайний?• 22 ноября в 12:55
Ответ дляМолчалка
Обидно, что я и такие как я живут с этими проголосовавшими тоже «весело»…
Завтра не пью• 22 ноября в 12:56
Ответ дляПотішаюся
Удалено администрацией...
Попали в распределительные станции. Поэтому. Подруга энергетик.
Не боюся осуду• 22 ноября в 12:56
Ответ дляТрахтибидох
Так і зараз так є
Що так є?
Мамина корзиночка• 22 ноября в 12:57
Ответ дляКто крайний?
Потому что это другая сеть!
Ну ок інша мережа, тоді чому Київ стали відключати більше після прильотів по ЗУ?
Прилітає по КИїву - відключають жорстко, ЗУ не вимикають, або лайтово Прилітає по ЗУ, типа інша мережа, Київ ще сильніше виключають - де логіка? це ж інша мережа типа
автор Я пані прохана... • 22 ноября в 12:56
Ответ дляМотористка
Та ні, соромно повинно бути тім, хто без світла кожен день по 13-15 годин.
Трахтибидох• 22 ноября в 12:57
Ответ дляНе боюся осуду
Що так є?
Що одні з світлом інші без
І немає на те ради