Редисочка• 23 ноября 2025

Розабелла // ROSABELLA UA

Дівчата, хтось користується українською косметикою ROSABELLA, можете поділитися відгуками. Декілька разів за останній тиждень у різних блогерів траплялися посилання на цю ТМ. Якраз є необхіність дещо оновити. Хочу запитати досвіду у широкої аудиторії, яка не зацікавлена у рекламі.
автор Редисочка • 23 ноября 2025
https://www.instagram.com/rosabella_ua/
ГейТуда• 23 ноября 2025
Глянула состав первого пропавшего крема - много экстрактов растительных, базовые активы недорогие. Я бы сказала, что это просто неплохой крем для увлажнить, улучшить цвет, снять воспаление
автор Редисочка • 23 ноября 2025
Ответ дляГейТуда
Дякую! Тобто умовно доньці, якій потрібно просто зволожуючий - норм, якщо мені потрібно віковий догляд, краще віддати перевагу чомусь іншому.

Якщо ви розбираєтеся в складі, можна попросити глянути ось цей, що скажете.
https://nataliorganic.com/catalog/oblychchya/inten...
ГейТуда• 23 ноября 2025
Ответ дляРедисочка

Неплохо, но есть два но - масло жожоба на втором месте, а значит это основной компонент. Неплохо, но слабо. Есть пептидный комплекс, но не указано какие именно пептиды, сколько их.
Для этой цены маловато антиэйдж, гляньте что-то другое.
Я смотрела какой-то крем за 300 с копейками первый, вот он стоит своих денег.
И_В_офигительных_штанах• 23 ноября 2025
Ответ дляРедисочка

https://www.notino.ua/filorga/global-repair-vidnov...
автор Редисочка • 23 ноября 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Дякую ! З одного боку хотілося б українського виробника але вже вік такий, що перевага дієвим засобам.
И_В_офигительных_штанах• 23 ноября 2025
Ответ дляРедисочка
а почему урк? там может быть написано одно а по факту другое! и еще никогда не берите средства с эфирными маслами и всякими отдушками в составах
автор Редисочка • 23 ноября 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
З точки зору ’підтримати українське’ , а чим ефірні масла шкідливі для шкіри ? Бо для мене той склад - китайська грамота
И_В_офигительных_штанах• 23 ноября 2025
Ответ дляРедисочка
это аллергены - а они не нужны