Виправлялочка• 24 ноября в 21:16

Можливо хтось викидає кухонні меблі, Київ?

Зняли квартиру в убитому стані, бо фінансові труднощі зараз. Два дні відмиваю все, що там є, бо дуууже брудне. Але то не біда, відмию - буде чисте та й добре.
А от з кухонними меблями - дійсно біда, вони зібрані років 30 тому з рештків різних меблів, дощок, фанери... то все вже струхло, заліплене лепом, жиром, брудом. Його навіть відсунути вже не можна, бо розвалюється в руках.
Спитала хазяйки чи можна на будь-яке інше
Спитала хазяйку чи можна це викинути, якщо придумаю щось інше. Сказала - так.
Власне в цьому і питання, - можливо хтось встановлює нову кухню, а стару викидає чи продає за символічну ціну.
Оренда територіально Київ, Нивки.
Якщо щось знайдеться - попрошу начальника буса на пару годин для перевозки.
Дякую за відповіді по суті.
как тебе такое илон маск• 24 ноября в 21:21
моніторте на ОЛХ, там часто віддають
автор Виправлялочка • 24 ноября в 21:22
Ответ длякак тебе такое илон маск
моніторте на ОЛХ, там часто віддають
Дякую, я там дивилась, нема нічого
как тебе такое илон маск• 24 ноября в 21:24
Ответ дляВиправлялочка
Дякую, я там дивилась, нема нічого
треба постійно моніторити, кілька раз на день оглядати, задати собі в пошуку, я так колись теж шукала
автор Виправлялочка • 24 ноября в 21:25
Ответ длякак тебе такое илон маск
Спробую ще, дякую за пораду
Я пр життю не дуже везуча - все хороше забирають з-під носа)))
Альдебаран• 24 ноября в 21:38
Можу подарувати праску,якщо треба
Пиранька• 24 ноября в 21:39
мониторьте олх отдам даром, либо поставьте фильтр ну там условно до 1000 грн. можно хорошие варианты найти
автор Виправлялочка • 24 ноября в 21:46
Ответ дляАльдебаран
Можу подарувати праску,якщо треба
Дякую за Ваше добре серце, але я маю. може комусь з дівчат потрібніше.
МатьЧасть• 24 ноября в 22:40
В фейзбуці ще запитайте в групі свого району та сусідніх.
Ваша прЭлесть• 30 ноября в 10:22
Зашла на сайт и за 5 мин нашла кучу всего. Если посидеть покопаться подольше думаю еще можно найти. Там вообще всю квартиру обставить можно.