Сколько_мне_лет?• Изменено 25 ноября в 21:16
Допоможіть ідеєю
Була така ідея з меблями в кімнаті, але в процесі реалізації виявилося, що при такому розташуванні меблів вікно буде відкриватися тільки на провітрювання. Вікна панорамні в кімнаті, буде майже неможливо мити , як не буде повністю відкриватися (так мені здається ).
Мебельщик пропонує прибрати верхні полиці ,ті, що над столом, але мені б хотілося їх лишити. Може хтось поділиться досвідом , в кого подібна ситуація в квартирі, чи просто порадить - що робити , лишити й мучатися з вікнами, чи прибрати полиці чи ще щось. Була б дуже вдячна
Сколько_мне_лет?
• 25 ноября в 21:18
Посунути вліво конструкцію неможна, бо там вхід у гардеробну + розетки вже зроблені під такий варіант
Працівниця року• 25 ноября в 21:19
Поставить полки, если очень нужно, купить робот пылесос и мыть в труднодостурных.
У меня панорамное и слева не открывается нормально из-за ролетных карнизов, с роботом проблем с мытьем нет
Гореотума• 25 ноября в 21:19
У Вас студия и таким образом, что-то типа, рабочего места хотите организовать?
Сколько_мне_лет?
• 25 ноября в 21:20
Ответ дляГореотума
не студія , але так , це місце для ноутбука
Сколько_мне_лет?
• 25 ноября в 21:20
Ответ дляБиблиотекарь
Это у вас 1к? 3в1 - спальня, гостиная, кабинет?
ні, це гостьова кімната
Библиотекарь• 25 ноября в 21:21
Ответ дляСколько_мне_лет?
ні, це гостьова кімната
Ну и зачем эти полки в гостевой? Только пыль собирать
Сколько_мне_лет?
• 25 ноября в 21:23
Ответ дляБиблиотекарь
за тим , що в інших місцях полиць немає. Мені варіант прибрати полиці не подобається. Дають надію коментарі , що так жити можна , якщо користуватися роботом для вікон
Библиотекарь• 25 ноября в 21:22
Ответ дляСколько_мне_лет?
Гости с книгами приезжают?
Гореотума• 25 ноября в 21:23
Ответ дляСколько_мне_лет?
ні, це гостьова кімната
Зачем тогда? И полка несуразная и нефункциональная.
Сколько_мне_лет?
• 25 ноября в 21:23
Ответ дляБиблиотекарь
Гости с книгами приезжают?
Ні, там будуть мої книги
Малявка ще та• 25 ноября в 21:24
Мені подобається Ваше оформлення. Це ж за шторою не єдине вікно, яке відкривається? Тоді не бачу особливої проблеми. Ви там не будете щотижня мити, а 2-3 рази відсунути штори і рукою залізти можна буде. Чи Ви збираєтеся через те вікно мити з боку вулиці?
Сколько_мне_лет?
• 25 ноября в 21:24
Ответ дляГореотума
Мені вона потрібна й такою не здається
Сколько_мне_лет?
• 25 ноября в 21:26
Ответ дляМалявка ще та
не єдине , там чотири вікна й відкриваються два - ті, що по краях. Тобто два всередині не відкриваються. В тому -то й справа , що неможливо помити сусіднє вікно
Сколько_мне_лет?
• 25 ноября в 21:29
Вікна як на цьому фото , тільки кам´яної перегородки немає, для розуміння ситуації. Відкриваються два крайні
Залетна Я тут• 25 ноября в 21:33
Ответ дляСколько_мне_лет?
Мені вона потрібна й такою не здається
Та зробіть вже нормальне робоче місце і поставте в кімнату розкладний диван . До вас так часто приїжджають гості? Найбезглуздіше планування.
Ви ж не плутаєте значень гостьова кімната та вітальня?
Сколько_мне_лет?
• 25 ноября в 21:32
Ответ дляЗалетна Я тут
До мене це нормальне робоче місце - ноутбук є де поставити. Я дома не працюю на постійній основі
Біток чи ефір?• 25 ноября в 21:33
Менять весь этот сегмент на принципиально другой с учетом окон.
Сколько_мне_лет?
• 25 ноября в 21:36
Ответ дляМerida
А если сделать максимально не глубокую? Сколько получится урезать, до того, как окно начнёт открываться? Я думаю, как раз глубина под книгу и останется
Не вийде, вікно до кінця кімнати. Думаю тільки про можливість посунути всю конструкцію від вікна. Насправді без полиць буде ок , але в інших місцях в нас взагалі немає відкритих полиць. Звісно , можна книги й в шафу скласти , але як на мене , це буде незручно
Залетна Я тут• 25 ноября в 21:36
Ответ дляСколько_мне_лет?
Все одно не зрозуміло, чому вікно не відкриється. Воно ж відкривається до центру а не до стіни. Таким чином просто відхилення на повний кут відкривання не буде. Наприклад, замість 90 градусів відкриється на 60. Це не завадить помити чи що ще зробити
Сколько_мне_лет?
• 25 ноября в 21:36
Ответ дляБіток чи ефір?
Приходить в голову тільки прибрати полиці , але де тоді подіти книги ? Плюс там на стіні вимикач для теплої підлоги й розетки , хотілося б їх трохи замаскувати
Сколько_мне_лет?
• 25 ноября в 21:37
Ответ дляЗалетна Я тут
Бо буде заважати стінка полиці. Воно відкривається , але трохи + на провітрювання
Всміхайлик• 25 ноября в 21:38
Окно должно быть на левую руку чтоб свет падал правильно если вы не левша.
Ответ дляСколько_мне_лет?
А у вас денег много? Может там раздвижное окно влепить?
Банан-барабан• 25 ноября в 21:40
Автор, мое мнение, что та полка там лишняя. Лучше уберите ее.
У меня тоже полка там же возле окна, но она в стене и таким образом вид не портит.
Залетна Я тут• 25 ноября в 21:40
Ответ дляСколько_мне_лет?
Тобто немає проміжка між вікном та перпендикулярною стіною? Вся рама вікна одразу до перпендикулярної стіни кріпиться? Якщо так, то ви першопочатково невдало продумали з плануванням меблів
Біток чи ефір?• 25 ноября в 21:43
Ответ дляСколько_мне_лет?
Полка под телевизором. И антресоли над ним. Рабочую зону можно сделать с откидным столом.
Сколько_мне_лет?
• 25 ноября в 21:43
Ответ дляВсміхайлик
Ну, я там не буду сидіти довго + точно не вдень , а ввечері , після роботи