Нульовий сантиметр• 25 ноября в 15:27

От і я дійшла до антидепресантів

Поговоріть будь ласка зі мною (
Тривожність, по тестам показує чуть депресію. Моя тривожність зі мною все життя,я по натурі така. А тут період такий, шо пропав сон. Пішла до невропатолога, казав шо це не до нього, відправив до психотерапевта, сказав,що якщо не допоможе тоді до психіатра. Він категорично казав, щоб я шукала вихід так, щоб не приймати антидепресанти.
Психотерапевт подивилася, сказала що тривожність висока, нашеасиоа магній і валерьянку, а якщо не допоможе то призначить антидепресанти. Ще виявила що в мене сильно закупорений кишківник, каже що це може давати проблеми з тривожністю. Бачу що магній+валеріанка не допомагають, сну пару годин і то поверхневий.
Бачу що справа йде до антидепресантів. Я так боюся цього ( боюся що воно на мені якось відобразиться, шо буду заторможена, чи навпаки якась як з космосу. Підкажіть ті що приймали в такому випадку,? ті що не приймали, чи допомогла вам психотерапія чи щось інше?
Щось не спиться• 25 ноября в 15:30
К психиатру идите
Антидепрессанты отнюдь не всегда прописывают при ваших симптомах
Айпишница• 25 ноября в 15:30
Все мои знакомые очень сложно сходили с АД. Подумайте.
Поторописька• 25 ноября в 15:32
Почему интересно психиатр так против АД, странно. А тьфу, то невропатолог был против.
Принимала, помогали.
Наизнанку• 25 ноября в 15:32
Я только что сошла с золофта (сертралин). Старт был лёгкий, прием помог, пила их полтора года. Сошла в течение 2 месяцев плавно, побочек не было. Выписывал психиатр после вторых родов, была депрессия, суицидальные планы. Сейчас я в порядке, все могу делать, что нужно, функционирую как раньше)) не бойтесь, это всего лишь лекарство.
Ivaiva17• 25 ноября в 15:33
Ответ дляПоторописька
Принимала, помогали.
Тоже самое, ад очень помогли, почему их так боятся?
Поторописька• 25 ноября в 15:34
Ответ дляIvaiva17
Может нам с вами и правда повезло? Принимала в разные периоды жизни 2 разных препарата, ничего плохого не могу сказать.
Ivaiva17• 25 ноября в 15:35
Ответ дляАйпишница
Некоторые постоянно их принимают и все ок
Лучше принимать и чувствовать себя нормально, чем быть в депрессии
автор Нульовий сантиметр • 25 ноября в 15:35
Ответ дляАйпишница
А що саме з ними було?
вАлнуюся сильнА• 25 ноября в 15:35
Зазвичай психіатра прописує ліки (Ад), а не валеріану, магній ...
Нічого в них страшного немає. Це ліки, які відновлюють роботу мозку, вони лікують.
Сама вживаю золофт 9 міс, тривожно-депресивний розлад, ще працюю з психотерапевтом. Все добре) чоловік теж почав приймати (депресія), вже 2-й тиждень - нормально себе почуває. Головне - правильно підібрати препарат
Ніколи не збрешу• 25 ноября в 15:36
Ответ дляАйпишница
Я сошла так же легко, как и зашла)) Выбросила пачку таблеток АД сразу же, как поняла, что от них трусятся руки. Сама справилась со стрессом, без химии
Ворую вкусняшки• 25 ноября в 15:39
Ответ дляIvaiva17
Возможно дозировка. Кому-то выписали 5 мг, кому-то - 60 мг при серьезных нарушениях, там наверно действительно тяжело сходить
Пургену мне• 25 ноября в 15:40
Сначала решите проблемы с кишечником
Не зря же есть выражение: кишечник-второй мозг
Тем более , если врач обратил на это внимание
К гастроэнтерологу идите
Может и ад не понадобятся
Додаю напруги• 25 ноября в 15:40
Ответ дляВорую вкусняшки
На них тяжело заходить это правда, но помогают хорошо
Банан-барабан• 25 ноября в 15:42
Ответ дляАйпишница
А про всіх інших знайомих ви навіть не знаєте і ніколи не здогадаєтеся
Додаю напруги• 25 ноября в 15:43
Ответ дляПургену мне
Сначала решите проблемы с кишечником
К гастроэнтерологу идите
Может и ад не понадобятся
Проблемы с кишечником могут быть при депрессии
Можно сразу обратится к психиатру, а не ходить по врачам
Руда ліса• 25 ноября в 15:43
автор, обіймаю вас.
пробуйте мелатонін, пробуйте валеріану форте, йогу на ніч. або навпаки вам треба енергію викинути кудись - то краще біг.
ліки - це крайня межа.
розумію вас ...
Банан-барабан• 25 ноября в 15:44
Ответ дляРуда ліса
автор, обіймаю вас.
ліки - це крайня межа.
розумію вас ...
Яка енергія?
Автор не має сну.
автор Нульовий сантиметр • 25 ноября в 15:48
Ответ дляРуда ліса
автор, обіймаю вас.
ліки - це крайня межа.
розумію вас ...
Все вже перепробувала((( я до лікаря тому і пішла бо вже не знаю що робити, бачу що сама не справляюся
Всех анонимов аноним• 25 ноября в 15:49
Ответ дляРуда ліса
автор, обіймаю вас.
ліки - це крайня межа.
розумію вас ...
Ви знаєте, як то воно, бігати, коли ти маєш 1,5-2,5 години сну на добу на постійній основі? Навіть, не повноцінного глибокого сну, а дрімоти. Не добіжиш.
Директриссимо• 25 ноября в 15:55
В мене дві колеги на Флуоксетині, нормальні, не гальмують. Одна ще й схудла бонусом, не сильно, але помітно.
Невролога не слухайте, бо вона така цікав «це не до мене, але те що призначить психіатр не приймайте». Дурнувата позиція.
У вас вік який? Тривожність та порушення сну це не завжди депресія, це також симптоми перименопаузи, тому раджу звернутися ще й до гінеколога.
вАлнуюся сильнА• 25 ноября в 15:57
Ад відновлюють роботу кишечника, бо саме в кишечнику найбільше нервових закінчень.
Теж саме з мозком. Внаслідок нервових навантажень, стресів...наша нервова система виснажується, порушується робота нейронів мозку, які передають сигнали...Ад відновлюють ці звязки.
Це такі ж ліки як інсулін, антибіотики і т.д.
АД починають діяти поступово, ефект відчувається не відразу, потрібно тривало приймати.

Зверніться до іншого психіатра. Поясність фізичні та ментальні симптомию
Також раджу здати аналізи на гормони
Банан-барабан• 25 ноября в 15:58
Ответ длявАлнуюся сильнА

Також раджу здати аналізи на гормони
Плюсуюсь.
Мадам Тю-лю-лю• 25 ноября в 16:00
автор - йога вам у помічники... є багато практик по сціленню
Банан-барабан• 25 ноября в 16:02
Ответ дляВсех анонимов аноним
Не добіжиш, не встигнеш, не можеш, не згадаєш, постійно хочеться спати, вночі не спиш, чогодини просинаєшся, ракети, дрони, сніданок, уроки, школа і нічого не радує...як день сурка.
Я такий зловила вранці кайф, коли просто виспалася з 10 вечора до 6 ранку. Не забутнє відчуття було.
аромат Жука• 25 ноября в 16:12
Автор, не витрачайте час і здоров´я, а зверніться до психіатра. Рано чи пізно ваша психологічна проблема десь ’вистрелить’ :(.
Добре, якщо вже і це тільки ваше безсоння.
Я час втратила, вистрелило дуже погано, вже кілька психіатрів сказало, що не впевнені чи допоможуть :(
Директриссимо• 25 ноября в 16:12
Ответ дляIvaiva17
Тому що не всі одразу відчувають полегшення, а іноді навіть погіршення. На приклад, моя похила родичка важко заходила на АД, але в неї і стан був важкий, навіть поклали у відділення. Там коли побачили, що їй гірше стає, то відкоригували призначення і вона вже другий рік приймає.
Крім того в нашому суспільстві є 2 страхи - страх гормонів та страх психіатрії. Це наша радянська спадщина, коли дуркою лякали і вважали що якщо ти пацієнт психіатра, то автоматично неповноцінний. Нічого, скоро ці часи пройдуть. На жаль війна багатьох підштовхнула до психіатра і багато хто приймає психотропні ліки з позитивним результатом.
Директриссимо• 25 ноября в 16:14
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Та навіть звичайна хатха-йога допомагає, я коли регулярно займаюсь, то краще сплю
Директриссимо• 25 ноября в 16:15
Ответ дляВсех анонимов аноним
До речі біг, як не дивно, відноситься до факторів стресу, а не знімає стрес. Тому краще не бігати, а гуляти пішки, йога, пілатес, стрейчінг.
Б´ю байдики• 25 ноября в 16:19
Только не ады. Все что угодно пробовать.
автор Нульовий сантиметр • 25 ноября в 16:20
Ответ дляДиректриссимо
33 роки