Санта Барбара• 25 ноября 2025

Почему над аутистами в школах смеются и издеваются?

Новопоштинская• 25 ноября 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Та вторая мама со школы возможно тоже занимается сильно ребёнком
Но это просто адский труд! И очень часто бывает выгорание
И часто конфликты с учителями и родителями учеников
А когда ты не в ресурсе это очень тяжело вывозить

И к сожалению наших учителей вообще не учат как правильно контактировать с такими детьми
Единственное что очень помогли рекомендации с инклюзивного центра (ирц). Просто как инструкция к моему ребёнку для учителей на 11 страниц)))
Я сомневаюсь, что мама может объяснить это лучше учительнице
Так мама за рік не знайшла часу, щоб поговорити з вчителькою.
Коли інші мами своїх дітей забирали, то щось питали про своїх дітей. Чи розуміє предмет, як поводиться, чи їсть у їдальні і т.д.
А ця мама навіть з машини жодного разу не вийшла.
Вигоріла? Можливо. Але вчитель не стрибатиме вище голови, якщо бачить від матері лише байдужість.
Мальчун-задирун• 25 ноября 2025
Ответ дляМerida
Срез деградировавшего, имбицильногг общества. Читаю, что пишут, и мурашки по коже.
Підтримую. Хоча є невеликий відсоток адекватних.
ГугелП@лАмался• 25 ноября 2025
Ответ дляНовопоштинская
Если ребёнок на инклюзии, то вообще есть специальные встречи их проводит завуч по инклюзии, классный руководитель, ассистент учителя, несколько профильных учителей и родители
И так обычно с классным руководителем родители постоянно на связи
Но это все не при других родителях происходит
Вот это всё «тянет программу» или «как день прошёл» это про обычных детей
А у детей с инклюзией совсем другие потребности и проблемы
И мы например тоже никогда не обсуждаем их при других
И на родительское собрание можно сходить иногда
Но обычно в этом нет смысла
Встречи с классным руководителем всегда только личные
Пацан к успеху шел• 25 ноября 2025
Ответ дляНовопоштинская
Бо вони так поводяться. Ще й уроки зривають.
Вчителям ніколи їх ’соціалізувати’, бо ще 30 дітей у класі.
На зарплату асистента у 8 тис. черги психологів не стоїть.
Батьки часто самоусуваються від проблем власної дитини.
Не знаю як зараз, а 10 років тому в класі похрестила був такий хлопчик, знань майже нуль, в початковій школі ще більш-менш вчителька з ним справлялась, класу з 5-6 зовсім все сумно було, він став агресивним, зривав уроки. Все ускладнювалось тим, що його мама працювала в цій же школі вчителем. На скільки памʼятаю, то тоді ще були профільні школи чи інтернати, але вона не хотіла туди здавати дитину, хотіла щоб бути з ним поруч.
Новопоштинская• 25 ноября 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
У класі сина той хлопчик дійсно був розумний. Ерудований, знав наперед програму з математики, у 4 класі знав багато фактів з біології і астрономії. Він не був агресивний зовсім, зривалися уроки через те, що він хотів розповісти щось цікаве з прочитаного під час уроку. Йде урок мови, наприклад, розбирають слово ’зірка’, а він щось згадав про зірки і викрикує. За ним починають інші діти щось згадувати і все, не встигли заплановане.

Він ще був досить наївний і коли над ним сміялися, сміявся з усіма. А зараз, схоже, вже розуміє, що то насмішки, і бажання вчитися у нього щезло :(