кураГАЛЯ• 25 ноября 2025

Під молочним зубом нема постійного... що робити?

Син вже підліток, зуби всі в нормі, але недавно виявили, що все-таки один ще сидить молочний, навіть не хитається. Зробили панорамний знімок.
Під ним не видно корінного...
Якщо виривать, то ж на його місце відразу треба якусь тимчасову пластину ставити? Це йти в любу стоматологію чи ..я не знаю.
Може хто стикався з таким чи стоматологи тут підскажуть куди краще звернутись. Київ
Ненька наша• 25 ноября 2025
В мене два таких молочних було, перший вирвала а 15, другий в 40 років. Нічого не ставила, так і живу.
Тётя Хрюша• 25 ноября 2025
О, и у меня так же. 26, два молочных.
Вся така шо куди там• 25 ноября 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Не болить, але наче вже дірочка є. Каже. якщо сильно на нього давити, то трохи боляче
Лечить и беречь. Почему дырочка до сих пор не запломбирована?
Кукусики• 25 ноября 2025
У знакомой было так. Ничего не делали.
Потом во взрослом возрасте (около 30 лет) разболелся зуб. Сделали снимок, оказалось, что под молочным появился кореной зуб и пытался вылезти наружу.

Молочный удалили, коренной вырос, все нормально.
Мааарковная• 25 ноября 2025
у мене молочні 2 зуба до 34 років чудово протрималися, потім імпланти поставила