кураГАЛЯ• 25 ноября в 20:03

Під молочним зубом нема постійного... що робити?

Син вже підліток, зуби всі в нормі, але недавно виявили, що все-таки один ще сидить молочний, навіть не хитається. Зробили панорамний знімок.
Під ним не видно корінного...
Якщо виривать, то ж на його місце відразу треба якусь тимчасову пластину ставити? Це йти в любу стоматологію чи ..я не знаю.
Може хто стикався з таким чи стоматологи тут підскажуть куди краще звернутись. Київ
Принцепесочка• 25 ноября в 20:04
Йти до ортодонта.
миссАрфография• 25 ноября в 20:04
В мене так, не було п´ятірки нижньої. Вже в дорослому віці поставила імплант
Фісташкова кава• 25 ноября в 20:05
Обычно такой молочный зуб сохраняют как можно дольше, а дальше по ситуации, может и всю жизнь с ним, можно на имплант заменить
автор кураГАЛЯ • 25 ноября в 20:07
Ответ дляФісташкова кава
Теж не поспішаємо, зуб сидить крепко)
Спочатку треба зрозуміти до кого куди йти. Ортодонт є знайомий, але не знаю чи він зараз працює..
Твоя подружайка• 25 ноября в 20:07
Молочный болит и разрушен? Если нет, то он может и до 30-40 лет сидеть
Сама не знаю• 25 ноября в 20:07
У дочки такая ситуация с одной из верхних двоек. Ей 14,5. Сейчас поставят пластину на полгода, потом брекеты на 2 года, потом временный зубчик, после 18 лет - имплант.
Фісташкова кава• 25 ноября в 20:07
Ответ длякураГАЛЯ
Теж не поспішаємо, зуб сидить крепко)
Зуб и будет сидеть, его внутри ничего не толкает, сходите к любому ортодонту на консультацию
Мядуза аля моргонер• 25 ноября в 20:07
Ответ дляТвоя подружайка
я второй свой такой в 48 удалила, первый в детстве выпал
автор кураГАЛЯ • 25 ноября в 20:08
Ответ дляТвоя подружайка
Не болить, але наче вже дірочка є. Каже. якщо сильно на нього давити, то трохи боляче
Фісташкова кава• 25 ноября в 20:08
Ответ длякураГАЛЯ
Запломбировать значит
Сама не знаю• 25 ноября в 20:10
Ответ длякураГАЛЯ
Вы этот зуб храните, сколько можете. Моей ее молочный вырвали в 9, потому что его толкала тройка. В итоге постепенно пошло смещение центральной оси.
Аристократка-тунеядка• 25 ноября в 20:11
У меня так нету 2х нижних пятерок. Ничего не вставляла, зубы никуда не сдвинулись.
автор кураГАЛЯ • 25 ноября в 20:11
Ответ дляСама не знаю
Дякую. Поспілкуюсь ще з ортодонтом.
Ноунэйм• 25 ноября в 20:12
Ответ дляТвоя подружайка
У моєї знайомої в 34 випав спереду., поставила вставний.
Потринділиця• 25 ноября в 20:13
Ответ длякураГАЛЯ
Теж не поспішаємо, зуб сидить крепко)
Моя мама лет в 50 с удивлением узнала, что у нее молочный зуб (кажется 4 верхняя). В первый раз полечили. Через несколько лет удалили.
Пушкининиана• 25 ноября в 20:14
ортодонт направит на кт челюсти. если не зачатка не удалять... как выпадет или испортится поставите имплант
Пушкининиана• 25 ноября в 20:16
Ответ дляПотринділиця
тут тема была про 2ку. до 44 лет ходила женщина
Укр_жіночка• 25 ноября в 20:17
У дочки так було.Випав молочний зуб, а корінний не з´являвся довго.Зробили понарамний знімок, немає зачатка корінного.Це було на ніжній щелепі, 3- Ка.Поставили брекети, аби розтягнути зубний ряд.Ця дірка від 3-ки затянулася.Т.б ніяких потім імплантатів не робили, все якось виривнялося
автор кураГАЛЯ • 25 ноября в 20:18
Ответ дляПушкининиана
А панорамний рентген всіх зубів, це не те саме?
автор кураГАЛЯ • 25 ноября в 20:19
Ответ дляУкр_жіночка
Зрозуміло, дякую
Невгамовна• 25 ноября в 20:24
Ответ длякураГАЛЯ
Теж не поспішаємо, зуб сидить крепко)
У знайомої така верхня 5-ка молочна і досі, бо під нею не було постійного зуба.
Поки що навіть без пломби. І це у 46 років.
Зуб цей просто трохи менший за повноцінну 5-ку.
Невгамовна• 25 ноября в 20:25
Ответ длякураГАЛЯ
Показати звичайному терапевту і запломбувати.
Пушкининиана• 25 ноября в 20:31
Ответ длякураГАЛЯ
нет. у нас был панорамный, отправили на кт
Файно Замало• 25 ноября в 20:33
С молочным зубом можно жизнь проходить , не надо рвать.
Каяспер• 25 ноября в 20:43
У меня нет пятёрок коренных верхних. Одну, не вникая, удалили в подростковом возрасте, постоянный так и не вырос. Другая до сих пор со мной, уже несколько раз леченная.
автор кураГАЛЯ • 25 ноября в 20:46
Ответ дляНевгамовна
Показували..сказала вирвать і поставити ’бабочку’, я не спішу виривати..
Невгамовна• 25 ноября в 20:47
Ответ длякураГАЛЯ
Іншому терапевту покажіть, поки зуб не зіпсувався.
Техпаспорт на медузу• 25 ноября в 20:53
Ответ дляТвоя подружайка
+1, мій чоловік молочну двійку вибив у свої 36, коли впав з турніка
Приму в дар• 25 ноября в 21:02
Так вроде ж такие зубы не вырывают. С ними можно дожить до глубокой старости
Пушкининиана• 25 ноября в 21:04
Ответ длякураГАЛЯ
и правильно делаете. самый тупой совет....не болит, не вырывать!