Дама с заначкой• 26 ноября 2025
Крем при себорейному дерматиті на обличчі
Добрий ранок, дівчатка.
Підкажіть, яким кремом зволожуючим користуєтесь при себорейному дерматиті на обличчі (дерматит на крилах носу, зона чола).
Саме потрібен крем для зволоження на кожен день, котрий не робить плівку, не жирнить. Можливо щось з Біодерма? Багато що пробую, але не то.
Шкіра суха, 40 років, дякую.
Кредитная• 26 ноября 2025
Мені дерматолог порадив фізіогель ,синій
Він через декілька днів вирівняв шкіру,добре зволожує, сказав що можна на постійній основі використовувати два раза на день ,тому можу його порадити при себорейном дерматиті
Страхованная• 26 ноября 2025
Ответ дляКредитная
Но это же бальзам для тела, не для лица.
муха в кедах• 26 ноября 2025
Ответ дляСтрахованная
Він для всього, дочці теж такий радив дерматолог, гарний засіб
Страхованная• 05 декабря 2025
Мені підходить зволожувальна сироватка для обличчя Bielenda Vegan Muesli.