ЛолитаНеРазлита• 26 ноября в 20:32
Покажіть свої чашки для вечірньої кави, будь ласка
Хочу якусь затишну, але ніяк не можу вибрати, всі якісь не такі. Хочу гарний настрій від пиття, а не просто ковтнути напою й забути про нього.
Дякую.
ЛолитаНеРазлита
• 26 ноября в 21:11
Ответ дляa.ostroverh
Автор поста про Саva, игристое испанское вино
С претензией на юмор, но что-то пошло не так
Вот мои
Олень уйдёт в шкаф до следующей осени на днях, зато достану зимние
Вот мои
Фото 2 супер!) І чашка і кіт) Фото 2 і 3 - беру на замітку, дійсно затишні, вечірні)
ЛолитаНеРазлита
• 26 ноября в 21:12
Ответ дляa.ostroverh
Вот мои
Щодо гумору - просто я не в темі)
Невловимий Джо• 26 ноября в 21:13
Ответ дляМарфа Українівна
Я сейчас не дома ещё, но приблизительно так
Дуже затишно!
В хто не розуміє в вечірній каві, нехай йде мимо!
Правильно_Валерчик• 26 ноября в 22:10
Ответ дляНевловимий Джо
Дуже затишно!
Щас! Все кину, відірву дупочку від дівану і піду на ніч глядючи.
Пенек Возмездия• 26 ноября в 22:40
Зараз не сфоткаю, але у мене болеславська кераміка. Дуже люблю її.
Погугліть, у них класні чашки і не тільки вони.
ЛолитаНеРазлита
• 26 ноября в 23:48
Ответ дляПенек Возмездия
Загуглила. Дійсно красиво. Чашку для себе не знайшла на київському сайті, але посуд вартий уваги. Дякую! 🌹
Пенек Возмездия• 27 ноября в 04:39
Ответ дляЛолитаНеРазлита
У них є телеграм-канал та сторінка в інсті там вони анонсують, коли їдуть за товаром та пропонують привезти під замовлення. Хочу додати в колекцію))) чекаю їх поїздки.
Дай подивлюся• 11 декабря в 11:00
Ответ дляa.ostroverh
Вот мои
Я чекала ваші коментарі:)