Налогообложу• 26 ноября в 22:12
Кому цікаві пробники Payot - у Брокарді новий бокс вийшов.
Бьюті бокс № 15
дама_из_декрета• 26 ноября в 22:30
Ответ дляПилосмок працює
Кста, оч хороший косметос
Посредственный, особенно за эти деньги. Для тела еще норм.
Блакитна устриця• 26 ноября в 23:01
А второй за 999грн раскупили, но можно в магазин поехать купить
Люблю ВалЄру• 26 ноября в 23:13
Не вартий своїх грошей. Основний товар- гель для душу. Навіщо він потрібен за такі кошти, якщо за 150грн можна купити відмінний? Теж саме стосується пробників. Крема - звичайний масмаркет. Краще недорогий корейський бренд купити, там і ціна буде нижча і склад кращий
хутряна володарка• 26 ноября в 23:39
Пайо люблю декілька кремів їх складно для моєї шкіри замінити, наповнення г сорі