Мюллерная• 23 июня в 08:56
картка Rozetka. Які подвохи є?
Планую крупну покупку - з карткою на пару тисяч дегевше. тож, думаю на раз зробити ту карту.
1
Рубаю олівлє• 23 июня в 08:59
нет подвохов никаких, интерфейс не удобный, не понятный. А так-кредитка как кредитка.
1
фан L.O.S.T.• 23 июня в 08:59
Ответ дляЗубожиння
Спробуйте зробити спершу. Мені відмовили.
Що ви накоїли? :)))
1
автор
Мюллерная
• 23 июня в 09:02
Ответ дляфан L.O.S.T.
Я зробила і поповнюю на суму необхідної покупки.
а якщо не користуєшся місяць - то нічого не списується?
в мене просто ще є подарунковий сертифікат. то і думала частину оплатити - списавши з нього, а далі ще картку розетка відкрити зою більш заощадити
в мене просто ще є подарунковий сертифікат. то і думала частину оплатити - списавши з нього, а далі ще картку розетка відкрити зою більш заощадити
1
автор
Мюллерная
• 23 июня в 09:04
Ответ дляРубаю олівлє
нет подвохов никаких, интерфейс не удобный, не понятный. А так-кредитка как кредитка.
а не знаєте подарунковий сертифікат можна при розрахунку карткою розетка використовувати ? бо в мене сертифікат лише частково покриє покупку, от і думала для більшого заощадження ще картку розетка відкрити.
смарт-підписка на безкоштовну доставку при відкритті картки розетка автоматично доається? чи то різне?
смарт-підписка на безкоштовну доставку при відкритті картки розетка автоматично доається? чи то різне?
1
Рубаю олівлє• 23 июня в 09:04
Ответ дляМюллерная
а не знаєте подарунковий сертифікат можна при розрахунку карткою розетка використовувати ? бо в мене сертифікат лише частково покриє покупку, от і думала для більшого заощадження ще картку розетка відкрити.
смарт-підписка на безкоштовну доставку при відкритті картки розетка автоматично доається? чи то різне?
смарт-підписка на безкоштовну доставку при відкритті картки розетка автоматично доається? чи то різне?
не знаю) у меня она просто как кредитка.
фан L.O.S.T.• 23 июня в 09:07
Ответ дляМюллерная
а якщо не користуєшся місяць - то нічого не списується?
в мене просто ще є подарунковий сертифікат. то і думала частину оплатити - списавши з нього, а далі ще картку розетка відкрити зою більш заощадити
в мене просто ще є подарунковий сертифікат. то і думала частину оплатити - списавши з нього, а далі ще картку розетка відкрити зою більш заощадити
Ні, не списується
Вельми шановна• 23 июня в 09:11
Ответ дляМюллерная
а не знаєте подарунковий сертифікат можна при розрахунку карткою розетка використовувати ? бо в мене сертифікат лише частково покриє покупку, от і думала для більшого заощадження ще картку розетка відкрити.
смарт-підписка на безкоштовну доставку при відкритті картки розетка автоматично доається? чи то різне?
смарт-підписка на безкоштовну доставку при відкритті картки розетка автоматично доається? чи то різне?
С чего бы ей додаваться?
Подписку надо оплачивать.
Подписку надо оплачивать.
Запасная спина• 23 июня в 10:18
Ответ дляМюллерная
а якщо не користуєшся місяць - то нічого не списується?
в мене просто ще є подарунковий сертифікат. то і думала частину оплатити - списавши з нього, а далі ще картку розетка відкрити зою більш заощадити
в мене просто ще є подарунковий сертифікат. то і думала частину оплатити - списавши з нього, а далі ще картку розетка відкрити зою більш заощадити
Підписка списывается ежемесячно. Неважно, покупаешь ты, или нет.
ТебеОноНадось• 23 июня в 12:55
Ответ дляРубаю олівлє
нет подвохов никаких, интерфейс не удобный, не понятный. А так-кредитка как кредитка.
Платное обслуживание. Такое у многих есть. Каждый месяц плати. Потом отписатся сложновато...Я ж не покупаю каждый день, нафиг нужно...
Рубаю олівлє• 23 июня в 12:58
Ответ дляТебеОноНадось
Платное обслуживание. Такое у многих есть. Каждый месяц плати. Потом отписатся сложновато...Я ж не покупаю каждый день, нафиг нужно...
В смысле платное? у меня ничего не списывается. пару месяцев как закрыт кредит, сумма не меняется.
ТебеОноНадось• 23 июня в 13:01
Ответ дляРубаю олівлє
В смысле платное? у меня ничего не списывается. пару месяцев как закрыт кредит, сумма не меняется.
Я по опыту на забугорных сайтах, поделилась...Может, в Украине, иначе..Зачем эта карта - вы не думали?
автор
Мюллерная
• 23 июня в 13:19
Ответ дляРубаю олівлє
В смысле платное? у меня ничего не списывается. пару месяцев как закрыт кредит, сумма не меняется.
а на неї гроші з кредитки моно якщо класти, то 4% зніме?
Рубаю олівлє• 23 июня в 13:40
Ответ дляМюллерная
а на неї гроші з кредитки моно якщо класти, то 4% зніме?
если кредитные снимет.. если ваши нет
1
автор
Мюллерная
• 23 июня в 17:27
Ответ дляТебеОноНадось
Я по опыту на забугорных сайтах, поделилась...Может, в Украине, иначе..Зачем эта карта - вы не думали?
сенс сюди писати про свої фантазії
в мене кнкретне питання до корстувачів
в мене кнкретне питання до корстувачів
ТебеОноНадось• 24 июня в 04:41
Ответ дляМюллерная
сенс сюди писати про свої фантазії
в мене кнкретне питання до корстувачів
в мене кнкретне питання до корстувачів
Фантазии? Я в этой индустрии давно, и всё знаю...
автор
Мюллерная
• 24 июня в 13:53
Ответ дляТебеОноНадось
Фантазии? Я в этой индустрии давно, и всё знаю...
що знаєте? я не про індустрію! а про розетку!
вже все зясували по темі допису
вже все зясували по темі допису
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
