Я не Сірожа• 28 ноября 2025

Єрмак написав заяву про відставку.

Ой, цо то бенде, цо то бенде... (с).
Лисий хвост• 28 ноября 2025
Ответ дляHonda-
Ну короче, понеслось.

https://amp.help.hvylya.net/320022-tramp-gotov-pri...

Дональд Трамп направил своего мирного посланника Стива Уиткоффа и зятя Джареда Кушнера в Москву с прямым предложением Владимиру Путину: США признают российский контроль над Крымом и другими оккупированными территориями Украины в обмен на прекращение войны.
Об этом сообщает The Telegraph со ссылкой на собственные источники.

По данным издания, план предусматривает признание Вашингтоном контроля России над Крымом, Донецкой и Луганской областями. Также предлагается признание ’де-факто’ российского присутствия на захваченных территориях Херсонщины и Запорожья после любого прекращения огня.

’Все очевиднее, что американцев не волнует европейская позиция. Они говорят, что европейцы могут делать все, что хотят’, — заявил источник, знакомый с ходом переговоров.
Тупой Донни. Ему вилы уже в любом случае. Пусть отдаст Мексике ее земли, раз такой умный.
ПадаюВреверансах• 28 ноября 2025
Ответ дляPerfect look
Я ставлю на Безуглую😂
Піду ва банк!
Юля! Юля!
Манула• 28 ноября 2025
Ответ дляLudaSHS
Що каже?
Бо система гнила і там всі повʼязані
Та багато чого... зе спотворював систему північного сусіда. Каже треба президента обирати в парламенті, залишивши йому лише зовнішньополітичні функції
tala-li• 28 ноября 2025
Ответ дляMetelitsa
Небо на землю впало?
кому то что-то зажали в тиски)
Perfect look• 28 ноября 2025
Ответ дляNatalia505
Він вже перевзувся?
100500 раз
Подрысь• 28 ноября 2025
на место Ермака нужно кого-то из советчиц ставить
Лисий хвост• 28 ноября 2025
Ответ дляУнция яда
С Чернигова наблюдаю. Три прилета за последние 10 мин пока с вами тут общаемся. А откуда наблюдаете сами, вы так и не ответили.
С Николаева наблюдаю. А что?!
Perfect look• 28 ноября 2025
Ответ дляNatalia505
То ви так жартуєте? )) чи серйозно?
Я вам на полном серьезе написала чего хочет Манька
Только кордоны 91
ПадаюВреверансах• 28 ноября 2025
Ответ дляLudaSHS
Дуже складні питання
Ми ще скільки не випили
LudaSHS• 28 ноября 2025
Ответ дляМанула
Парламентська республіка була б краще.
Але тільки Ющ обмежив повноваження колись, Януковіч через суд повернув свої функціі, Порошенко теж не пішов шляхом Ющенка. Так і було президенсько парламентська, але коли парламент слабкий і контрольований. то це президентська все одно
Лисий хвост• 28 ноября 2025
Ответ дляNatalia505
Це ви мені намагаєтесь почуття провини таким чином нав´язати? Цікаво за що? Які особисто ваші пропозиції?
Не в якому разі? Ви що?! Пропозиція одна - не радіти завчасно. Політики приходять і йдуть, а от рашка не збирається ніяк йти. Зрозуміли , до чого?!
Perfect look• 28 ноября 2025
Ответ дляПодрысь
Большая вероятность нарваться на завсегдатаю таффелей, тогда точно только до кордонов 91
Унция яда• 28 ноября 2025
Ответ дляЛисий хвост
С Николаева наблюдаю. А что?!
Это вам муляло кто где наблюдает. Хотите дальше меряться у кого локация хуже?
Унция яда• 28 ноября 2025
Ответ дляЛисий хвост
Удалено администрацией...
Yuliya82• 28 ноября 2025
Ответ дляМанула
Слухаю зараз Портнікова, ох і ріже правду матку щодо нашої потворної політичної системи ...
Це продажне гімностворіння. ще хто його слухати і вірити може?))))
Antoninaya1• 28 ноября 2025
Ответ дляMetelitsa
Цікаво, чи єрмак потягне за собою Сирського.
Військові не проти позбутись цього кацапа
Цікава тема, галаслива, гуморна. Але як тільки незручне питання, одразу антилайк чи фейспалм. Пару маньок вже в темі. Частина на льоту перевзувається, згадують, що вони за не існуючу опозицію і завжди її підтримували. А поки тут вчергове стрибають під організоване шоу, на сході пекло продовжується.
Мама Никитки-2• 28 ноября 2025
Я думаю, що це означає що ловити в Україні нічого. І в період останнього вояжу Андруша усе за себе порішав
Лисий хвост• 28 ноября 2025
Ответ дляУнция яда
Та понимайте как хотите!
Мама Никитки-2• 28 ноября 2025
Ответ дляЯ не Сірожа
Чи підписав ту заяву президент - таємниця, вкрита пітьмою.
Лисий хвост• 28 ноября 2025
Ответ дляУнция яда
Удалено администрацией...
Спишемся весной про нимб, ок?
Унция яда• 28 ноября 2025
Ответ дляЛисий хвост
Спишемся весной про нимб, ок?
Удалено администрацией...
Еленнн• 28 ноября 2025
Ответ дляMetelitsa
вже щось анонсовано..--
’Армія. Є проблеми. Буде справедливий розподіл особового складу між бригадами. Буде рішення.(З.)’
Унция яда• 28 ноября 2025
Ответ дляЕленнн
вже щось анонсовано..--
Передовые армии мира подобные проблемы дефицита людей и организации десятилетиями решить не могут, а тут вуаля справедливость подьехала. Цирк млятский…
Metelitsa• 28 ноября 2025
Тут, походу, здача з двушки_на_мацкву летить.
Тривога
lilul990• 28 ноября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Думаєте рубіо надав йому персональні гарантії?
Унция яда• 28 ноября 2025
Стухла тема - маньки заступили на смену.
Star39• 28 ноября 2025
примета такая
Aksinia 111• 28 ноября 2025
Ответ дляMetelitsa
Тривога
То хуйло радуется, шо команда ’фас’ сработала.
lilul990• 28 ноября 2025
Свириденко буде приймати капітуляцію? Їй за це в сша медальок дадуть?
Лисий хвост• 28 ноября 2025
Ответ дляУнция яда
Удалено администрацией...
И вам того же, тема стухла. Хуйло мир обещает в виде кинжала