ЧорноброваЯ• 29 ноября в 19:36
Як вам пуховик
Має світлий колір трохи як з перламутровим відливом, наповнювач пух/перо. Довижина до коліна
Зробіть вибір:
вже голосів:
Норм
Ні
ЧорноброваЯ
• 29 ноября в 19:38
Ответ дляdulenok
Какой-то он бочкообразный
Крій такий, а в цілому прямий
ЧорноброваЯ
• 29 ноября в 19:41
Ответ дляКаляка маляка
Сейчас такой выбор этих пуховиков, неужели вам этот понравился?
Ну а який вам нравиться
Джинци на Флісі• 29 ноября в 19:46
Ответ дляЧорноброваЯ
А шо чорний
Черный старит после 25, а блеск дешевит. Лучше матовый
Стрекоза любви• 29 ноября в 19:45
Крій не подобається. Дійсно, звуження до низу робить його бочкообразним. Якщо він у вас вже є, то 100% носити можна, але якщо ви розглядаєте покупку нового, то оберіть просто прямий варіант.
Божа кульбабка• 29 ноября в 19:48
Цвет - кому какой нравится. А вот длина - по колено для такого кроя не очень, так думаю. А так - пуховик как пуховик
Божа кульбабка• 29 ноября в 19:50
Ответ дляСтрекоза любви
А почему брокообразный это плохо? У меня боченком, ниже колена, выраженно сужается книзу. И сам толстый, пышный. Мне нравится
Майская киска• 29 ноября в 19:52
Ответ дляКаляка маляка
А що гарно, оті безформенні до попи одяганки, які виглядають на три розміри більшими і на кожному другому?
Стрекоза любви• 29 ноября в 19:55
Ответ дляБожа кульбабка
Мені не подобається особисто, не асоціюється з чимось сучасним, актуальним.
ЧорноброваЯ
• 29 ноября в 19:59
Ответ дляСтрекоза любви
А ким ці норми прописані про сучасність, за модою не дуже догнати її можна, а виглядати те шо модна може виглядат як хрен знама шо
Дайте згадаю• 29 ноября в 20:03
Даже схожий на мій, тільки в мене колір кавовий і глянцевий.. як же я його ненавиджу, вдягаю дуже рідко, коли вже зовсім холодно
ЧорноброваЯ
• 29 ноября в 20:04
Ответ дляДайте згадаю
А шо не так
Дайте згадаю• 29 ноября в 20:18
Ответ дляЧорноброваЯ
А шо не так
Відчуваю себе в ньому тіткою. Коли знайду роботу, перше що куплю, це буде новий пуховик.
Божа кульбабка• 29 ноября в 20:19
Ответ дляСтрекоза любви
А, понятно. Красиво - это когда черный оверсайз, желательно переперезанний под грудью поясом?